Yandaş Ömer Turan'a gözaltı: Bıktım artık!

Yandaş gazeteci Ömer Turan, hakkındaki hakaret ve iftira davasında ifade vermediği için gözaltına alındığını açıkladı.
Turan, gözaltına alınmasıyla ilgili şu mesajları paylaştı:

“Yine gözaltına alındım. Hakaret ve iftira davasından dolayı, sanırım başka şehirdeki davada ifade vermediğim için yine gözaltına alındım. Yeter ya. Bıktım artık. F..Ö ile mücadele et dediler, bizde ediyoruz, anamdan emdigim süt burnumdan geldi. Disiplin cezası bile almamış adamım. ​Erdoğan’ı savunduğum için başka bir şehirde bana hakaret davası açılıyor, orada ifade vermediğim için zorla getirilme kararı çıkarılıyor, apar topar gözaltına alındım yine. Şu an karakola götürülüyorum. Vallahi bıktım billahi bıktım. Bana yapılan F...Ö’cülere yapılmıyor.

​Müslüman Türk olmanın bedelini ödüyorum. Bu ülkenin asıl zencileri Müslüman Türklerdir. Hayatında disiplin cezası bile almamış adamın, Türk devletini, Türk milletini savunduğum için şimdi karakollardan çıkamıyorum.


Fidel Okan Sayın Cumhurbaşkanımıza hakaret etmişti, ben de Fidel Okanı çok sert eleştirmiştim. Fidel Okan bana Ankara Batıkent adliyesinde hakaret davası açtı. Uzak olduğu için gidememiştim, talimatla İfade vermek istedim. Mahkeme yakalama kararı çıkartmış.”

Turan, daha önce Milli İstihbarat Teşkilatı Müsteşarı Hakan Fidan’la ilgili yazılarından dolayı gözaltına alınmıştı.

 
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER MEDYA HABERLERİ