Yönetmen Fatih Terzioğlu’nun sağlık durumu ağırlaşıyor

Tutuklu bulunduğu Silivri Cezaevi’nde mide kanserine yakalanarak hastanenin ‘cezaevinde kalamaz’ raporuyla tahliye edilen yönetmen Fatih Terzioğlu’nun durumu ağırlaşıyor. Terzioğlu’nun bilinci karışıyor, titriyor ve konuşma güçlüğü çekiyor.
Cezaevinde kanserine yakalanıp, kamuoyu baskısıyla hakkında ‘cezaevinde kalamaz’ raporu verilerek tahliye edilen yönetmen Fatih Terzioğlu’nun durumu günden güne ağırlaşıyor.

Eşinin son durumu hakkında sosyal medyada paylaşımlarda bulunan Esra Terzioğlu, “Eşim şu anda ısı tedavisi alıyor. Çok tedirgin gözlerini patlattı, dişlerini sıkıp çıkar beni buradan diye yalvarıyor. Ben bir şey yapamıyorum dua eder misiniz” ifadesini kullandı.

Esra Terzioğlu bir başka paylaşımında ise “Eşimin bu hale gelmesine sebep olan hakime, cezaevi yönetimine ve zamanında imza vermeyip tedavisini geciktiren Okmeydanı doktorlarını Allaha havale ediyorum. Rabbim yaşadığım her şeyi bizzat yaşatsın onlara da” dedi. Eşinin videosunu paylaşan Terzioğlu, “Titriyor konuşamıyor bilinci karışıyor” dedi.
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ