“Senin baban Cumhurbaşkanı olsa ne olur kanundan üstün mü!”

Eskişehir’de alkollü oğlunun tartıştığı polislerden özür dileyen baba, kendisine tepki gösteren oğluna “Senin baban Cumhurbaşkanı olsa ne olur kanundan üstün mü” dedi.


Eskişehir’de sokağa çıkma yasağını delen ve kendisine kimlik soran bekçilerle direnen alkollü vatandaş ile bekçiler arasında tartışma yaşandı. Tartışmanın büyümesi üzerine olaya polisler de dahil oldu. Gelen polis memurlarıyla da tartışan genç adam, kimlik görmekte ısrar edince polis önce kimlik gösterdi ardından da idari işlem yaptı.

BABA POLİSLERDEN ÖZÜR DİLEDİ


Bu seferde para cezası kesilmesine öfkelenen genç adam, polislerle yönetmelik tartışmasına girerek avukat babasını çağırdı. Olay yerine giden baba ise polislere avukat olmadığı, sıradan bir vatandaş olduğunu belirterek oğlu adına özür diledi.

‘BU MUDUR?’

Babasının tartıştığı polis memurlarından özür dilemesine şaşıran genç adam, babasına “Bu mudur?” diyerek tepki gösterdi. Babasından ise oğluna, “Senin baban Cumhurbaşkanı olsa ne olur kanundan üstün mü!” yanıtı geldi. Uygulanan para cezasının ardından genç adam ve yanındakiler evlerine gönderildi.


 
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ