Özbek gazeteciden yeni iddia: Nadira kaçmaya çalışırken dövülerek eve geri getirildi

AKP’li Şirin Ünal’ın evinde şüpheli şekilde hayatını kaybeden Nadira Kadirova’nın vatandaşı gazeteci Fahrettin Tacımurat, Nadira’nın Ünal’ın evinden kaçmak isterken sokak ortasında dövüldüğünü söyledi


Özbek gazeteci Fahrettin Tacımurat, AKP’li Şirin Ünal’ın evinde silahla vurulmuş olarak ölü bulunan Nadira Kadirova’nın şüpheli ölümü hakkında ilginç bir iddia ortaya attı. BirGün gazetesine konuşan Tacımurat, Nadiran’ın Ünal’ın villasından kaçmaya çalışırken, birileri tarafından sokak ortasında dövülerek kanlar içinde villaya geri getirildiğini söyledi.

CİDDİ BİR ARAŞTIRMA GEREKİYOR


Olaya ilişkin aldığı duyumlarla, Nadira Kadirova ile ilgili yeni şüpheler olduğunu öne süren Kanadalı Özbekler ve Yurttaşlık Derneği Başkanı gazeteci Fahrettin Tacımurat, “Çok vahim şeyler söyleniyor. Nadira’nın ağlayarak ve koşarak villadan çıktığı ve arkasından yetişen iki, üç kişi tarafından sokak ortasında darp edildiği anlatıldı. İddiaya göre, Nadira kanlar içinde yere düştükten sonra içeriye taşımışlar. O yüzden daha ciddi bir araştırma yapılması gerekmektedir“ dedi.
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ