MALEZYA’DA İKİ KAÇIRMA OLAYI DAHA

Okul müdürü ve İşadamı, kaçırıldı. Video görüntüleri ortaya çıktı. Son cep sinyali Malezya Savunma Bakanlığı'ndan...
MİT’in iki kişiyi kaçırdığı Malezya’da iki kaçırma olayı daha yaşandı. 

Malezya Time International School’un müdürü Turgay Karaman ve işadamı İhsan Arslan bugün Malezya’da kimliği belirsiz kişiler tarafından kaçırıldı. Turgay Karaman’ın  kaçırılma anı otopark kameralarına yansıdı. Aileler Malezya polisine görüntülerle birlikte şikayetçi oldu.(Kaçırılan Turgay Karaman)

KAÇIRILMA OLAYI KAMERALARDA
Kaçırma olaylarından biri net biçimde kameralara yansıdı.  Bir toplantı için Kuala Lumpur’daki  Wisma E & C isimli iş merkezine giden Turgay Karaman’ın otomobilini kapalı otoparka parkettikten sonra kendisini takip eden iki araçtan 5 kişi iniyor. Karaman’ın etrafını saran 5 kişi ellerini arkadan plastik kelepçeyle bağladıktan sonra kendi arabalarına bindiriyorlar.


(Turgay Karaman'ı kaçıranlardan birinin görüntüsü)

Güvenlik kameralarının net biçimde çektiği bu anların ardından araçlar hareket ediyor ve otoparktan çıkıyorlar.  Araçların çıktığı anda Turgay Karaman’ı kaçıran kişilerin Malezyalı olduğu ve oldukça garip görünümlü kişiler olduğu görünüyor.  Karaman’ı kaçıran kişilerin otopark girişinde ve çıkışındaki gişeye ödeme yaparken suratları daha net biçimde görülüyor.


(Kaçırma olayındaki diğer kişi)

TELEFONU EN SON MALEZYA SAVUNMA BAKANLIĞI’NDAN SİNYAL VERDİ
Öte yandan işadamı İhsan Arslan’ın ise dün gece kaçırıldığı ortaya çıktı. Arslan’ın Malezyalı eşinin polis nezdinde yaptığı girişimlerde ortaya çok ilginç bir bilgi çıktı. Arslan’ın kaçırıldıktan sonra cep telefonunun son olarak Malezya Savunma Bakanlığı’nda sinyal verdiği belirlendi.(Kaçırılan İhsan Arslan)

Karaman’ı kaçıran kişilerin Malezyalı olması, Arslan’ın cep telefonunun son olarak Malezya Savunma Bakanlığı’nda sinyal vermesi kaçırma olayının içinde Malezya güvenlik güçlerinin de olabileceği şüphesini doğurdu.


(Kaçrıma olayına karışan bir başka kişi)

Ailelerin tüm girişimlerine rağmen henüz etkin bir soruşturma yapılmaması da şüpheleri artırıyor. 

 İŞTE O KAÇIRILMA GÖRÜNTÜLERiMalezya'da kaçırılan okul müdürünün eşi yetkililerden yardım istedi

 

Benim adım Ayşe karaman, eşimin adı Turgay Karaman. 13 yıldır Malezya’da legal olarak yaşamaktayız. Eşimin çalışma izni de var.
Eşim yaklaşık 4 saat önce kaçırıldı, kamera görüntüleri elimizde, polis raporuna göre 5 Malezyalı şahıs tarafından kaçırıldı. Malezya hükümetinden yardım istiyorum. (Gözyaşlarına boğuluyor..) O tam bir centilmendir ve hiç kimseyi incitmez.

TURGAY KAHRAMAN'IN KATILDIĞI TV PROGRAMI
 
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ