Kadirova’nın annesi kızının mezarının başında feryat etti: Şirin Ünal sen bir katilsin!

AKP’li Şirin Ünal’ın evinde şüpheli şekilde hayatını kaybeden Nadira Kadirova’nın annesi Rano Kadirova, kızının mezarını ziyaret etti. “Benim canım kızımı öldürdün Şirin Ünal sen bir katilsin” diyerek gözyaşı döktü.


Türkiye’deki şüpheli can kaybı listesinin en bilinen vakalarından AKP’li Şirin Ünal’ın evinde ölü bulunan Nadira Kadirova’nın annesi Rano Kadirova, kızının mezarını ziyaret etti. Özbekistan’daki kabrin başında gözyaşı döken anne Kadirova, “Benim canım kızımı öldürdün Şirin Ünal sen bir katilsin. Bu dünyada da öbür dünyada da benim canımı aldın. Benim kızımı öldüreceğine beni öldürseydin. Benim melek gibi kızımı öldürdün” dedi.
 

İNTİHAR DEDİLER TACİZ İDDİASI ORTAYA ÇIKTI

Kadirova, bir yıldır bakıcılık yaptığı AKP’li emekli general Ünal’ın evinde, 23 Eylül 2019 akşam üstü silahla vurulmuş vaziyette bulundu. Ölümün üzerinden 2 gün geçmişken Ankara Emniyeti ‘intihar’ açıklaması yaptı. Cenaze de kısa sürede Özbekistan’a gönderildi. Bilgisine başvurulan Ünal da ‘intihar’ iddiasını dillendirdi. Kadirova’ın İstanbul’da yaşayan Özbek arkadaşı ise ‘Şirin Ünal’ın Nadira’yı taciz ettiği’ni savundu.YENİ GÖRÜNTÜLER BOĞUŞMA İZLENİMİ VERDİ

Öte yandan yeni çıkan olay yeri incelemesine ilişkin kamera kayıtlarında ise Nadira Kadirova’nın kaldığı odanın dağınıklığı dikkat çekti. Ailenin avukatı İlyas Doğan, tabloya ilişkin “Boğuşma yaşandığını düşündürüyor” açıklaması yaptı.
 
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ