İki yüzlülüğün görüntüsünü çektiler: Sosyal medya AKP’li bu seçmenin ‘U’ dönüşünü konuşuyor

Muhabirin “İmamoğlu, Kanal İstanbul’da arazi almış” sözlerine ‘iki yüzlülük’ diyen AKP’liden, “Pardon Berat Albayrak almış” düzeltmesi sonrası eşine az rastlanır bir ‘U’ dönüşü geldi.Mikrofon uzatılan vatandaşlardan gelen ilginç yanıtlar sonrası fenomen olan sokak röportajlarına bir yenisi daha eklendi. ‘Kendine Muhabir’ adlı Youtube kanalı AKP’li bir vatandaşa mikrofon uzatarak “İBB Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun Kanal İstanbul güzergahında 13 dönüm arazi aldığı ortaya çıktı. Ne düşünüyorsunuz” diye sordu.


KAZANMASI KIYAMET ALAMETİ

Soruya verdiği cevaba ‘ikiyüzlülük’ diyerek başlayan AKP’li seçmen, ‘Ekrem İmamoğlu’nun seçilmesi kıyamet alametidir’ diye konuştu. Tam bu sırada muhabir, ‘Özür diliyorum. Arkadaşlarım şimdi uyardı. Araziyi İmamoğlu değil, Berat Albayrak almış’ dedi.

KÖTÜ MANA ÇIKARMAYA GEREK YOK

Düzeltmenin ardından kısa bir şaşkınlık yaşayan AKP’li adam, ‘Alabilir. Parası olan herkes alabilir. Birisi (arazi) aldı diye kötü mana çıkarmaya gerek yok’ dedi.

Sosyal medyada dolaşıma giren video kısa sürede viral oldu. AKP’li seçmenin, sosyal medyada paylaşılan konuşmasına birbirinden ilginç yorumlar geldi.
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ