Fatih Altaylı ‘Ahlaksız bir adam değilim’ diyerek programı terk etti

Trabzonspor maçındaki tokat olayının tartışıldığı ‘Spor Saati’ programında ‘Bu sarı kart’ diyen Fatih Altaylı, sunucunun ‘Emre Belözoğlu yapsa ne derdiniz?’ sorusuna sinirlenerek, stüdyoyu terk etti.


Habertürk TV’de Hande Sarıoğlu’nun sunduğu ‘Spor Saati’ adlı programının dün geceki konukları Fatih Altaylı, Emin Çağlar ve Serkan Reçber’di. Haftanın lig maçlarının yorumlandığı programda sunucu Sarıoğlu’nun Emre Belözoğlu sorusu Fatih Altaylı’nın programı terk etmesine neden oldu. Sarıoğlu, konuklarına, haftanın en önemli mücadelesi Trabzonspor – Galatasaray maçı içerisinde rakibine tokat atan Galatasaray oyuncusu Ömer Bayram’ın cezasının ne olması gerektiğini sordu.

BABAM DA YAPSA KIRMIZI DEMEM


Ömer Bayram’ın Pereira’ya attığı tokatı yorumlayan Fatih Altaylı, şu ifadeleri kullandı; “Dünyanın her yerinde futbolcular bunu yapıyor. Pereira da sanırsın ki kamyon çarptı. Yerde iki takla üç takla. Herhalde çenesi kırıldı, beyin sarsıntısı geçiriyor dedim. Ayıp denen bir şey var. Yorumcular diyor ki ‘Kırmızı kart’ Şak diye vursa tabii ki kırmızı kart da bu açık sarı kart. Ha… Ömer Bayram bunu yapmalı mı? Asla. Bunu yapmaya hakkı yok. Hakem kırmızı kart gösterebilir mi? Gösterebilir. Allah’tan hakem makul bir ceza verdi, sarı kart gösterdi. Bunu Emre Belözoğlu da babam da başkası da yapsa kırmızı kart demem.”

EMRE YAPSA NE DERDİNİZ

Altaylı’nın yorumunun ardından moderatör Sarıoğlu’nun ”Aynı hareketi Emre Belözoğlu yapsaydı yorumunuz ne olurdu?” şeklindeki soru yöneltince stüdyoda gergin anlar yaşandı.Sorunun kendisine hakaret olduğunu söyleyen Altaylı, “Kim olsa aynı yorumu yaparım. Ben ahlaksız bir adam değilim. Bana yaptığın saygısızlıktır. Siz konuşun, ben gidiyorum.” şeklinde tepki verdi ve stüdyoyu terk etti. Sarıoğlu rejinin araya gitme önerisini de ‘Araya felan gitmiyorum’ diyerek reddetti. Program kaldığı yerden devam etti.
   
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ