Eski sevgili ellerini ve ayaklarını bağladığı kadını yakmak istedi

Ataşehir’de bir evde çıkan yangında bir kadın, elleri ve ayakları koli bandı ile bağlanmış halde bulundu. Yangının, kadının uzaklaştırma kararı olan eski erkek arkadaşı Emre Y. tarafından çıkarıldığı öne sürüldü.


İstanbul Ataşehir’de bir apartman dairesinde çıkan yangına müdahale eden itfaiye görevlileri, elleri ve ayakları koli bandıyla bağlanmış A.Ş. adlı kadını yaralı olarak kurtardı. A.Ş’yi bağlayıp evi ateşe verdiği iddia edilen eski erkek arkadaşı Emre Y. polisler tarafından yakalandı. A.Ş’nin Emre Y. hakkında daha önce uzaklaştırma kararı aldırdığı öğrenildi.

ELLERİ VE AYAKLARI KOLİ BANDI İLE BAĞLANDI


Evrensel’in haberine göre göre yangın, Saat 19.30 çıktı. İhbar üzerine çok sayıda itfaiye, polis ve sağlık ekipleri sevk edildi. İtfaiye ekipleri, yanan dairenin içerisine girdiğinde elleri ve ayakları koli bandıyla bağlanmış şekilde olan A.Ş’yi kurtardı.

HASTANEDE TEDAVİ ALTINDA

Sağlık ekiplerinin ambulansta ilk müdahalesini yaptıkları A.Ş. Sancaktepe Şehit Prof. Dr. İlhan Varank Eğitim ve Araştırma Hastanesine kaldırdı. İtfaiye ekipleri, yangını kısa sürede söndürdü.

ZANLI YAKALANDI

Polis ekiplerinin ulaştığı ilk bilgiye göre A.Ş, eski sevgilisi Emre Y. tarafından elleri-kolları koli bandıyla bağlandıktan sonra içeride bırakıldı ve ev ateşe verildi. Olayın ardından kaçtığının görüldüğü ileri sürülen Emre Y. bir süre sonra polislerce yakalandı. Öte yandan A.Ş’nin, daha önce Emre Y. hakkında uzaklaştırma kararı aldırdığı öğrenildi.
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ