​Devlet Su İşleri'nden(DSİ) personele "Erdoğan'ın etkinliğine katılma" çağrısı!

DSİ Genel Müdürlüğü, tüm personeline Erdoğan’ın katılacağı etkinlik için, işe gitmek yerine sabah servisleri ile tören alanına gitme çağrısı yaptı.
Devlet Su İşleri (DSİ) Genel Müdürlüğünün tüm birimlerindeki personeline gelen bir mailde, tüm personelin, sabah servisleri ile işe gitmek yerine Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın katılacağı “İnsan İçin Orman, Ekonomi İçin Orman Buluşması” törenine gitmeleri çağrısı yapıldı.

Çalışanlara gelen mail şu şekilde: “21 Mart Salı günü Ankara Arena Kapalı Spor Sayın Cumhurbaşkanımızın teşrifleri ile yapılacak olan ‘İnsan İçin Orman, Ekonomi İçin Orman Buluşması’ merasimi için sabah servisler doğrudan tören yerine hareket edecektir.

Tüm personelimize duyurulur.”


'İŞ KAYBIDIR, AÇIKLAMAK MÜMKÜN DEĞİL’

Konu ile ilgili değerlendirmede bulunan bir çalışan, iş yoğunluğunun fazla olduğu bir kurumda çalışanların sabah servisleri ile direkt tören alanına götürülmesini eleştirdi. Çalışan şu değerlendirmelerde bulundu: “Çalışanları sürekli iş yoğunluğu ile sıkıştıran, özellikle kimi birimlerde acil iş bahanesi ile mesai yaptırılırken bu kadar personelin iş kaybını açıklamak mümkün değildir.” 

Kaynak: DİHABER
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ