ATV spikeri, önce şatafatlı mevlidi, sonra kendini savunmak zorunda kaldı

Gösterişli mevliti ‘Şatafatta kamunun payı yokmuş’ sözleri eleştirilen ATV Ana Haber bülteni spikeri Cem Öğretir, gelen tepkiler üzerine Twiter’dan kendini savunmak zorunda kaldı.


ATV Ana Haber bülteni spikeri Cem Öğretir dün akşamki yayında Sağlık Bakanlığı Müşaviri Ahmet Emin Söylemez ve Büşra Nur Çalar’ın bebekleri için düzenledikleri gösterişli doğum gününü savundu. ‘Birileri canavarca hislerle o anneyi linç etmek istiyor’ ifadelerini kullanan Öğretir genç annenin zenginliğinin kimseyi ilgilendirmediğini söyledi. Herkesin parasını istediği gibi harcayabileceğini söyleyen Öğretir, ‘O annenin başörtülü bir kadın olduğu gerçeğinden hareket ettiğimizde, ondan şatafat konusunda daha duyarlı olmasını bekleyebiliriz’ dedi

ŞATAFATI ‘KIZ ZENGİNMİŞ’ DİYEREK SAVUNDU


Kimsenin anneyi giyimi üzerinden eleştirme hakkına sahip değil diyen Öğretir, ‘Bunları yapanlara edep ya Hu diyeyim’ diye konuştu. Görüntülerin ardından, toplumun haklı olarak kamu görevlisi bir babanın nasıl bu kadar zengin olduğunu merak ettiğini vurgulayan Öğretir, ‘Asıl zengin olan kızın ailesiymiş, şatafatta kamunun payı yokmuş’ sözleriyle aileyi savundu.

TAMAMINI İZLEYİN LÜTFEN

Ekonomik sıkıntılar yüzünden ailelerin toplu intiharı seçtiği bir dönemde Öğretir’in şatafat meraklısı aileyi aklama çabası sosyal medyada tepki topladı. Tepkiler üzerine Öğretir, sosyal medya hesabından kendisini eleştirenlere, ‘Tamamını izleyin öyle konuşalım..Yoksa sadece iftira atmış olursunuz’ sözleriyle kendini savundu.
 
 
 
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ