Acılı anne Ayşe Bülbül: Eren’imin yatmaya yatağı yoktu, o evde oturmam

Oğlu teröristler tarafından öldürülen ve ev hediye edilen Eren Bülbül'ün annesi Ayşe Bülbül: Benim Eren'imin yatmaya yatağı yoktu. Eren'imin kanından 'Şimdi annesi, hazır ev, hazır yatakta yatacak' dedirtmem.


Trabzon’un Maçka ilçesinde geçen yıl Ağustos ayında, 15 yaşında teröristlerin açtığı ateşle öldürülen Eren Bülbül’ün annesine ev hediye edildi.

AKP Genel Başkanı ve Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan, seçim mitinginde kürsüye davet ettiği Eren Bülbül’ün annesi Ayşe Bülbül’e anahtarlarını kalabalığa göstererek evi teslim ettiğini duyurdu. Anne Bülbül hatıraları olduğu eski evinden çıkmayacağını öyledi.


‘EREN’İMİN YATMAYA YATAĞI YOKTU, O EVDE OTURAMAM’

Ayşe Bülbül şöyle konuştu:

Ben hâlâ eski evimdeyim. Eski yerimde benim çocuklarımla, eşimle anılarım var. Eren’le anılarım var. Devletimizden, milletimizden Allah razı olsun, evi yaptılar. Kimin bir emeği varsa, Allah razı olsun ama ben yine kendi yerime ağırlık vereceğim. Orada çocuklarımla, eşimle anılarım var. Ben onları unutamam, unutamıyorum. Benim Eren’imin yatmaya yatağı yoktu. Eren’imin kanından ‘Şimdi annesi, hazır ev, hazır yatakta yatacak’ dedirtmem. Eren’imin çektiklerini bilerek, yine kendi yerimde durmak istiyorum. Orada misafir geldiği zaman yatarlar, otururlar, dinlenirler.

Bayrama çok buruk gireceğim. Nasıl bu bayramı geçireceğim. Eren’im gider dolaşır gelirdi, cebinde bayram şekerleri olurdu. Benim acım çok zor, evlat acısı çok zor. İki acıyı bir arada yaşamak zor. Söyleyecek bir şey bulamıyorum, kelimeler boğazımda düğümleniyor.
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ