“Her şey çok güzel olacak” diyen Yeşim Salkım, maliyecilerin denetimine isyan etti

Ünlü Sanatçı Yeşim Salkım, 23 Haziran seçimi döneminde “Her Şey Çok Güzel Olacak” sloganına destek verdiği için maliyecilerin kendisine yönelik denetimi sıklaştırdığını söyledi.
23 Haziran İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanlığı seçiminde Ekrem İmamoğlu’nun “Her Şey Çok Güzel Olacak” sloganına destek veren Sanatçı Yeşim Salkım’ın maliye denetçilerin sıklaştırdığı ziyaretlere isyan etti.

AKP iktidarına yakın sanatçıların kendisinin geçirdiği mali denetimlere maruz kalmadığını ima eden Yeşim Salkım, twitter hesabından paylaştığı video ile aynı denetlemenin herkese yapılması gerektiğini söyledi.

“Altını doldurun lütfen size bırakıyorum ben unutuyorum da bazen” yorumuyla paylaştığı videolu mesajında Salkım, şu ifadeleri kullandı:


“Şu bütün yemeklere, iftarlara katılan sanatçıların, büyük büyük isimlerin de vergilerini araştırın da adil olsun. Ben onların listesini yayınlayayım Twitter’dan onları da araştırmaya aldınız mı bakalım. Çok çabuk unuttu bu ülke. Onları da araştırın olur mu!”

Salkım, “Her şey çok güzel olacak dedik diye vergi daireleri başladı denetlemeye. Bizim alnımız anamızdan emdiğimiz süt kadar helal siz peşkeş çektiğiniz sanatçı olmayan ama başımıza sanatçı diye 15 senedir diktiğiniz yapımcıları kanal sahiplerini araştırın önce ne zavallısınız yahu” ifadelerini kullandı.

   
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER GENEL HABERLERİ