Çin’deki salgından korkutan görüntüler: Üç çocuk tek ceset torbasında

Çin’de bir hastanenin güvenlik kamerasının kaydettiği görüntülerde, koronavirüs salgınında hayatını kaybeden 3 çocuk aynı ceset torbasıyla, yakılmak üzere krematoryumlara götürüldüğü görülüyor.


Çin Ulusal Sağlık Komitesinin resmi rakamlarına göre yeni tip koronavirüs salgınında binden fazla kişi hayatını kaybetti. On binlerce kişi ise salgına yakanmış durumda. Bir çok muhalif gerçeklerin halktan gizlendiğini düşünüyor. Çinli milyarder Miles Kwok da bunlardan biri. Kwok, salgından ölenlere ait günde bin 200 cesedin krematoryumlarda yakıldığını, ölü sayısının 50 bine ulaştığını öne sürmüştü. Kwok salgının da milyonlara bulaştığını iddia etmişti.

3 ÇOCUĞA 1 CESET TORBASI


Çin’den gelen görüntülerde muhalifleri destekler nitelikte. Salgının başladığı Wuhan kentindeki bir hastanenin güvenlik kamerasına yansıyan görüntülerde yaşanan insanlık dramını gözler önüne seriyor. Soysal medyada paylaşılan görüntülerde, koronavirüs salgından ölen 3 çocuğun aynı ceset torbasıyla imha edilmeye götürüldüğü görülüyor. Görüntüler salgında ölenlere ceset torbalarının yetmediği yorumlarına neden oldu. İşte o tüyler ürperten o görüntüler;
 
 
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER DÜNYA HABERLERİ