Tutuklu yönetmen Fatih Terzioğlu’na mide kanseri teşhisi konuldu

En son STV’deki Sungurlar dizisinde yönetmenlik yapan Fatih Terzioğlu’na konulan mide kanseri teşhisi bugün e-Nabız’a düştü. Terzioğlu’nun durumu ciddi. 21 ay önce tutuklandığında 90 kilo olan Terzioğlu, 50 kiloya kadar düştü.
21 aydır Silivri Cezaevinde tutuklu olan yönetmen Fatih Terzioğlu’na, mide kanseri teşhisi konuldu. Tümör karaciğerine sıçradığı için durumu ciddi olan Terzioğlu, Okmeydanı Hastanesine kaldırıldı. Terzioğlu’nun teşhis sonucu e-Nabız’da görülüyor.

“ÇOCUKLARIM VE BEN BAŞINDA OLMAK İSTİYORUZ”

Twitter hesabından açıklama yapan Esra Terzioğlu, “Hastaneye yatırıldığı haberi bile beni ne kadar heyecanlandırdı, tahmin edemezsiniz. Gayret eden kıymetli zamanını ayırıp destek olan dostlar Allah sizden razı olsun. Sürpriz lütuflarla sevindirsin herkesi güzel Allah’ım” dedi.

Esra Terzioğlu ikinci yayınladığı video mesajında ise “Eşime kanser teşhisi konuldu. Onu çok merak ediyorum. Acilen tahliye edilmesini istiyorum. Çocuklarımla başında olmak istiyorum. Ne olur destek olun. Yetkililere ve beni dünden beri yalnız bırakmayanlara sesleniyorum. Kızım yemek yemiyor, çocuklarım ve ben yanında olmak istiyoruz.” ifadelerini kullandı.

 
Öte yandan kendisi de babasız büyüyen Esra Terzioğlu, aynı acıyı çocuklarının yaşamasını istemediğini söyleyerek vicdan sahiplerine seslendi.

90 KİLODAN 50 KİLOYA DÜŞTÜ!

21 ay önce tutuklandığında 90 kilo olan Terzioğlu, 50 kiloya kadar düştü. Hayati fonksiyonlarını tamamen yitirmiş durumda. Bir aydır sürekli kusan Terzioğlu konuşamıyor, yürüyemiyor. O kadar halsiz ki, gözlerini bile açamıyor.

TWİTTER’DA İKİ ETİKET AÇILDI

Fatih Terzioğlu için sosyal medya platformu Twitter’da dün ve bugün iki etiket açıldı. SesVer FatihÖlüyor ve FatihTerzioglu AcilTahliye etiketlerine birçok sosyal medya kullanıcısı destek vererek eşinin sesini duyurmasına yardımcı oldu.

 
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER 15 TEMMUZ HABERLERİ