AKP Konya İl Başkanı'nın eleştiriye yanıtı: 'Akıllı ol'

Eklenme tarihi :
AKP Konya İl Başkanı'nın eleştiriye yanıtı: 'Akıllı ol'
AKP Konya İl Başkanı Hasan Angı, Karatay'da yapımına başlanan Aksapark Konut Yapı Kooperatifi'nin temel atma töreninde kendisini eleştiren vatandaşa, "Densizlik, hadsizlik yapma, akıllı ol" diye çıkıştı.

Konya'nın Karatay ilçesinde bugün Aksapark Konut Yapı Kooperatifi'nin temel atma töreni yapıldı. Törene katılan AKP Konya İl Başkanı Hasan Angı ile bir kişi arasında tartışma yaşandı. İkili arasındaki tartışmayı orada bulunan bir vatandaş çekti.

Toplu konutun yapıldığı alanda hakkının yendiğini ileri süren kişi derdini anlatmaya çalışırken, Angı, "Sen bu kafayla gittiğin sürece hiç kusura bakma, hep sen haklısın, herkes suçlu" dedi.


'SANA BAKİ DEĞİL BU MAKAMLAR'

Vatandaş da Angı'nın sözleri üzerine, "Sana baki değil bu makamlar, benimle öyle konuşmaya hakkın yok senin" diyerek karşılık verdi. Bunun üzerine Angı’nın, "Densizlik, hadsizlik yapma, akıllı ol" dediği duyuldu.

Tartışma yatıştırılmak istenirken, Angı'nın azarladığı kişi “Benim nerem yanlış” diye sordu. Angı, “Her tarafın yanlış ya, bir doğrun yok” diye karşılık verdi. Vatandaş ise Angı'ya, "Sen doğru olduğun için şimdi bu makamında bir dur bakalım" dedi.
   
BENZER HABERLER
GÜNDEM HABERLERİ