​Şenol Güneş isyan etti: Ayıptır, ahlaksızlıktır!

Beşiktaş Teknik Direktörü Şenol Güneş, Atiker Konyaspor’u 3-2 yendikleri maç sonrası yaptığı açıklamada, "Kimseye namussuzluk yapmadık. İşimizi iyi yaptık. ’Yok tazminat, yok para peşinde’ yorumları... Ayıptır, ahlaksızlıktır” diye konuştu.
“Gitmem çok kolay, başkanla kavga ederim. Paramı aldım, verdim ne konuşuyorsunuz. Olmayan şeyleri konuşup kargaşa yapmayın” diyen Güneş, “Ben giderim zaten. Kulübüm de var, ortada kalmıyorum. Sıradan insan da değilim. Tazminat yok, başkan da söyledi” ifadesini kullandı.


NTV Spor’da yer alan haber göre, taraftarların tepkisine saygı duyduğunu kaydeden Güneş, sözlerini şöyle sürdürdü:

"Takım iyi oynuyor, oyuncuya olumsuz etkide bulunuyorsa sıkıntısını ben çekerim. Buraya taraftar sevsin diye gelmedim. Taraftarların çoğunluğunun da sevdiğini biliyorum. Acıyı da sevinci de paylaşan takım değil miydik? Süleyman Seba’dan, Hakkı’dan, Şeref’ten bahsediyoruz. Bu kavgalarla büyüklüğümüzü kaybediyoruz. Beşiktaş camiasının buna izin vermemesi lazım. Bağırdılar da ne oldu? Yarın tribünden aşağı inse ne olacak? Ben gitsem de düzelmez."

Kendisinin namussuzlukla suçlandığına dikkati çeken Güneş, "Para mı çalıyorum? Bu oyunu bırakın. Taraftar nezdinde her türlü tepkiyi saygıyla karşılıyorum. Kişiliğimi, onurumu zedeleyecek hiçbir şeyi hak etmedim. İstifa ettiğimi söyleyenler, para kovaladığımı söyleyenler; istifa isteniyorsa size vermem ki, başkan orada” diye tepki gösterdi.
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER SPOR HABERLERİ