"Halı saha topçusunu" takımına istiyor!

Kayserispor'un yeni teknik direktörü Sergen Yalçın bir dönem 'halı saha topçusu' dediği ve Süper Lig'de bir çok takımın istediği Beşiktaşlı yıldızın peşinde...
Sporx'e konuşan Kayserispor Genel Menajeri Ali Reşat Çağan, Beşiktaşlı yöneticiler ile saatler süren görüşmenin ardından olumlu ya da olumsuz bir cevap alamazken özellikle Kerim Frei'yi çok istediklerini idarecilere söylediği öğrenildi.

Kayserispor'un yeni teknik direktörü Sergen Yalçın, 2 Kasım 2014 tarihinde Fenerbahçe'nin Beşiktaş'ı 2-0 mağlup ettiği maçta Kerim Frei'yi ağır sözlerle eleştirmişti.

Sergen Yalçın, Kerim Frei için, "Beşiktaş öyle enteresan takım ki... Mesela ben Kerim Frei'yı çözemedim. Bana tam halı saha futbolcusu gibi geliyor. Şurada 6'ya 6 maç oynasak oynatırım. Bu adamlarla derbi kazanılmaz." yorumunda bulunmuştu.


Kayserispor Başkan Adayı Erol Bedir, teknik direktör Sergen Yalçın'ın yarın takımın başında olacağına da değinerek '' Popüler ve köklü bir kulüp ola Kayserispor'umuzun başına Türk futbolunun efsane futbolcusu ve yeni jenerasyonun başarılı teknik direktörü Sergen Yalçın getirilmiş ve çalışmalarına başlamıştır. Sergen hoca, yarın takıma katılacaktır."

"Sergen hocanın tespitleri sonucu, kulübümüzü daha yukarı çekebilecek şehrimize ve prensiplerimize uygun oyuncuların transferi konusunda da çalışmalar yoğun bir şekilde devam etmektedir. Tüm bu çalışmalara rağmen başarmanın sırrı, hemşerilerimizin bu çalışmaları yürekten desteklemeleri ve önerilerini bizimle paylaşmalarında yatmaktadır."

"Şehrin kenetlenmesi ve tek vücut haline gelerek,Kayseri Kadir Has stadını rakip takımların korkulu rüya haline getirmesi çok önem arz etmekte, deplasman maçlarında ise, ev sahibi takımların çok da rahat olmaması için "Bize her yer Kayseri" prensibi önem taşımaktadır. Başarı için, ayağa kalkmak için imkanlarımızdan önce yüreklerimizi birleştirelim'' ifadelerini kullandı.
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER SPOR HABERLERİ