Haberi duyan Advocaat şok oldu

Mehmet Ekici transferini bir çalışandan duyan Advocaat telefona sarıldı.
Cuma günü Samandıra’da bir personel Advocaat’a “Ekici’yi Beşiktaş almış” dedi. Bunu duyunca bir anda gözleri fal taşı gibi açılan Advocaat, "Bu anlaşmadan emin misin?" diye sordu. Karşısındakinden, "Basında çıkan haberleri okudum" yanıtını alan Hollandalı çalıştırıcı, hemen telefona sarıldı. Konuyla ilgili bilgi almak için Fenerbahçeli yöneticileri aradı.

Fenerbahçe Teknik Direktörü Advocaat, Mehmet Ekici'yi ne kadar çok istediğini, Belek'te düzenlediği basın toplantısında, "Açık konuşayım, Ekici'ye ihtiyacımız var" sözleriyle dile getirmişti. Advocaat, Cuma günü ise mini bir şok yaşadı. Hollandalı teknik adam Samandıra'da masasında otururken, yanına bir personel geldi ve "Dün geceden beri Ekici'nin Beşiktaş'a gittiği iddia ediliyor. Oyuncunun imzayı attığı konuşuluyor" dedi.
 
DUYAR DUYMAZ TELEFONA SARILDI


Advocaat, bunu duyunca bir anda gözleri fal taşı gibi açıldı ve "Bu anlaşmadan emin misin?" diye sordu. Karşısındakinden, "Basında çıkan haberleri okudum" yanıtını alan Hollandalı çalıştırıcı, hemen telefona sarıldı. Konuyla ilgili bilgi almak için Fenerbahçeli yöneticileri aradı. Yöneticiler ilk başta Advocaat'a "İddialar ile ilgili araştırma halindeyiz. Birazdan bilgi gelecek" yanıtı verdi.
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER SPOR HABERLERİ