Yeni Akit: ‘Kumar masasında yakalanan AKP’li Hakkı Köylü muhabirlerimize saldırdı’

Yeni Akit gazetesi, muhabirleri Mehmet Özmen ve Taha Emre Özdemir, Kastamonu’da Öğretmenevi’nde kumar oynarken görüntüledikleri AKP Kastamonu milletvekili Hakkı Köylü tarafından saldırıya uğradıklarını iddia etti.


Gazetenin internet sitesi yayınlanan haberde, muhabirlerinin ayrıca AKP Kastamonu İl Başkanı Doğan Ünlü, korumalar ve bir grup bürokrat tarafından da darp edildiğini öne sürdü.

Yeni Akit, söz konusu haberini, “Yeniakit.com.tr muhabirlerine kumar masasında yakalanan AK Parti milletvekili Hakkı Köylü’den çirkin saldırı!” başlığıyla duyurdu ve şunları yazdı;


“Yeniakit.com.tr ekibi, devletin kurumu olan Kastamonu Öğretmenevi’ni adeta kumarhaneye çevirdiği öğrenilen AK Parti Kastamonu milletvekili Hakkı Köylü, AK Parti Kastamonu İl Başkanı Doğan Ünlü ve beraberindeki bir grup bürokrat tarafından kumar masasında yakalanınca, muhabirlerimize saldırdılar. Kumar oynama görüntülerini kaydeden muhabirimiz Mehmet Özmen, bir odaya kilitlenerek 6-7 kişi tarafından darp edildi.

Saldıranlardan bir kısmı ise, muhabirimiz Taha Emre Özdemir’i kumar oynanan odadan dışarı çıkartarak görüntü aldığı telefonunu gasp etti. Saldırganların gasbettikleri cep telefonundan görüntüleri silmeye çalıştıkları öğrenilirken, cep telefonunun halen saldırganlarda olduğu bildirildi. Hakkı Köylü’nün Kıbrıs’ta yüklü miktarda kumar borcuna saplandığı iddia edildi. Saldırıya uğrayan muhabirlerimiz, şu an hastaneden darp raporu alıp Kastomonu İl Emniyeti’ne götürüldü.”
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER SİYASET HABERLERİ