Tayyip Erdoğan: AK Parti, MHP ve BBP ile yarınlara yürüyecek

Partisinin il kongrelerine canlı bağlantıyla katılan Erdoğan, "En büyük beklentim, 2023'e kadar her günümüzü seçim günü gibi görüp çalışmaktır. Gerek AK Parti gerek MHP gerek BBP olarak Cumhur İttifakı yarınlara yürümektedir, yürüyecektir." dedi.


AKP 7. Olağan Kırşehir-Kırıkkale-Yozgat-Sivas il kongrelerine canlı bağlantı ile katılan Cumhurbaşkanı Erdoğan, “İnşallah 2023 seçimlerinde Cumhur İttifakı olarak mecliste ezici bir çoğunluk olarak temsil edilecek, Cumhurbaşkanlığı Seçimini tekrar kazanacağız. En büyük beklentim, 2023’e kadar her günümüzü seçim günü gibi görüp çalışmaktır. Gerek AK Parti gerek MHP gerek BBP olarak Cumhur İttifakı yarınlara yürümektedir, yürüyecektir” dedi.
“Salgın nedeniyle ara verdiğimiz kongrelerimize bugün yeniden başlıyoruz. Hedefimiz Şubat ayının son günlerinde planladığımız İzmir, Ankara ve İstanbul kongreleri ile birlikte bu süreci tamamlamaktır” diyen Erdoğan’ın açıklamaları şöyle oldu:

‘NEYMİŞ EFENDİM, CHP TÜRKİYE’Yİ BÜYÜTMÜŞ’ 

“Neymiş efendim, CHP Türkiye’yi büyütmüş. Gerçekten de CHP hep Türkiye’nin sorunlarını, dertlerini, ayağındaki prangaları büyütmüş bir partidir. CHP tarihi boyunca hep Türkiye’nin sorunlarını büyütmüş bir partidir. CHP büyük zulümlerin partisidir.

‘HAZMEDEMİYORLAR…’ 

Milletin seçtiği Cumhurbaşkanını hala hazmedemiyorlar. Bu karikatür zatın psikolojik analizi işin erbabı için bulunmaz bir hazinedir. Partilerinde işler kaset, taciz ve hırsızlıkla yürüdüğü için milletin tercihiyle göreve gelebilmeyi havsalalarına sığdıramıyorlar. Her seçimi kaybetmiş bu zatın, zerre kadar onuru, kendisine azıcık saygısı olsa kasetle geldiği o koltuktan haysiyetiyle çekip giderdi. “
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER SİYASET HABERLERİ