Nebati ve Oktay'dan Süleyman Soylu'ya ziyaret

Ümit Özdağ'ın İçişleri Bakanlığı'nın önünde Süleyman Soylu'ya tepki göstermesinin ardından Fuat Oktay'dan ve Nureddin Nebati'den art arda ziyaretler geldi.

Zafer Partisi Genel Başkanı Ümit Özdağ, İçişleri Bakanlığı’na giderek Süleyman Soylu’ya; görüşmek için çağrı yaptı.

Özdağ içeri alınmazken; Soylu’nun da 2 saat sonra Hazine ve Maliye Bakanı Nureddin Nebati’yi ağırladığı görüldü. Nebati, burada çekilen fotoğrafı sosyal medyadan paylaşarak 'Seninleyiz Soylu' etiketini kullandı.


Bakan Nebati, Soylu ile olan fotoğrafını sosyal medyadan paylaşarak, “İçişleri Bakanımız sayın Süleyman Soylu'yu makamında ziyaret ettik. Kalbi vatan aşkıyla çarpan, tecrübesi ve azmiyle ülkemizin yarınlara güvenli yolculuğunda pay sahiplerinden olan değerli kabine arkadaşıma çalışmalarında başarılar dilerim” dedi. Nebati, bu paylaşıma 'Seninleyiz Soylu' etiketini koydu.

SOYLU'DAN PAYLAŞIM

Nebati’nin ardından Süleyman Soylu’dan da paylaşım geldi. Soylu paylaşımında, “Hazine ve Maliye Bakanımız sayın Nureddin Nebati Beyefendiye, Bakanlığımızı ziyareti ve Cumhurbaşkanımız sayın Erdoğan'ın liderliğinde kıymetli yol arkadaşlığı için şükranlarımı sunuyorum” dedi.

OKTAY'DAN DA ZİYARET

Soylu, Nebati’nin ardından Cumhurbaşkanı Yardımcısı Fuat Oktay’ı da ağırladı. Soylu, sosyal medyadan paylaştığı mesajında, “Cumhurbaşkanı Yardımcımız Sn. Fuat Oktay Beyefendi'ye, Bakanlığımızı ziyareti ve Millete hizmet yolunda, birlikte yapılan tüm çalışmalardaki yol arkadaşlığı için şükranlarımı arz ediyorum” dedi.
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER SİYASET HABERLERİ