MHP'li vekiller Bahçeli'nin ihracını istediği Baki Ersoy ile peş peşe fotoğraf paylaştı!

MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, zamları ve TÜİK’in açıkladığı enflasyon rakamlarını eleştirince Devlet Bahçeli'nin talimatıyla MHP'den kesin ihraç talebiyle Merkez Disiplin Kurulu'na sevk edildi. MHP'li bazı isimler, Baki Ersoy ile fotoğraf payl

MHP Kayseri Milletvekili Baki Ersoy, iğneden ipliğe gelen zamları ve TÜİK'in açıkladığı enflasyon rakamlarını eleştirince partisi tarafından, ‘parti politikalarına aykırı açıklamalar yaptığı’ gerekçesiyle tedbirli olarak disiplin kuruluna sevk edilmişti.

YORUM YAPMADILAR AMA FOTOĞRAF PAYLAŞTILAR


Ersoy’un ‘kesin ihraç’ talebi hakkında yorum yapmayan bazı milletvekilleri paylaşımları ile dikkat çekti. MHP Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter ve MHP Gaziantep Milletvekili Sermet Atay’ın da bulunduğu bir grup milletvekili sosyal medyadan Baki Ersoy ile fotoğraflarını paylaştı.GENEL BAŞKAN YARDIMCISI YÖNTER DE FOTOĞRAF PAYLAŞTI

MHP Genel Başkan Yardımcısı İzzet Ulvi Yönter, TBMM’de görüşmeler sırasında, Baki Ersoy ve bir grup MHP milletvekili ile olan fotoğrafını Facebook hesabından altına not düşmeden paylaştı.

MHP Gaziantep Milletvekili Sermet Atay da Ersoy’un da aralarında yer aldığı MHP’li milletvekillerinin fotoğrafını Twitter hesabından paylaştı. Genel Başkan Yardımcısı Yönter’in, Atay’ın bu paylaşımını yeniden paylaşması ayrıca dikkat çekti.


Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER SİYASET HABERLERİ