Kılıçdaroğlu ve Akşener'den Erdoğan'a PKK yanıtı

CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Antalya'da ortak miting düzenledi. Miting öncesi sinevizyondan, Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın açılım sürecinde yaptığı açıklamalar gösterildi.
CHP Genel Başkanı Kemal Kılıçdaroğlu ve İYİ Parti Genel Başkanı Meral Akşener Antalya'da. Kepez Miting Alanı'nda düzenlenen miting İstiklal Marşı ile başladı. Millet İttifakı'nın Antalya Büyükşehir Belediye adayı Muhittin Böcek konuşmasında söz sahibinin Antalyalılar olacağını belirtti.


BÖCEK: HESAP SORMAYA GELİYORUZ
Amacımız Antalya'nın refah seviyesini yükseltmek. Antalya'yı geleceğe hazırlıyoruz.


Bizim projelerimiz ranta değil halka dönük. 31 Mart gecesi Antalya'da herkes kazanacak. Antalya'ya sözümüz var, yapacak gücümüz var. Ant olsun Antalya'ya çok çalışacağız, birlikte başaracağız. Dertlere derman olmak için geliyoruz. Bugüne kadar yapılan tüm yanlış projelerin, yaptıkları adrese teslim ihalelerin hesabını sormaya geliyoruz. Ben sen yok, biz varız. Biz birlikte yaparız. Cumhuriyetle kalın, Atatürk'le kalın, sevgiyle kalın...

‘ANTALYA TERÖRİSTLERİ NASILSINIZ’

“Sayın Erdoğan beni 250 milyon TL, 50 milyon dolarlık mahkemeye verdiğini söyledi. Beni zahir Mehmet Cengiz zannetti. Sayın Erdoğan olsa dükken senin. Ama yok emekli maaşıma haciz koydurursun olur biter. Çok kızdıysa terörist işine söyleyeyim mi var mısınız? Antalya’nın teröristleri nasılsınız, iyi misiniz? Battı balık yan gidermiş, bir dahakine 500 milyon versin. Muhittin Böcek’in rakibi Tayyip Erdoğan, ilçe belediye başkan adaylarının rakibi de Erdoğan.

Peki Sayın Erdoğan yerel seçimlere neden bir savaş alanına dönüştürmek istiyor? Çünkü söz bitti, kutuplaşacaksınız. Yanan mutfak, çiftçinin öldürülmesi bunlar konuşulmayacak. Onun için savaş alanına çevirdi ortalığı. Burayı şereflendirdiniz ilgili arkadaşın sinirlerini yineden bozdunuz. Bana ve Sayın Kılıçdaroğlu’na PKK’lı dedi. Buradan kendisine sesleniyorum PKK’lı isnatında bulunmak çok ayıptır ayıp. Senin karşında Meral Akşener var. Hendekleri kazdıran sensin. Peki bu hendekleri 793 şehitle kapatan kim bu milletin evlatları.
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER SİYASET HABERLERİ