Erken seçim sinyali veren açıklamalar!

'Herkesin elini taşın altına koyması gereken bir sürecin içindeyiz. Gün, liderimiz Erdoğan'a sahip çıkma günüdür.'
AK Parti Genel Başkan Yardımcısı Harun Karacan, Eskişehir’de partisinin bayramlaşma programında yaptığı konuşmada, “Herkesin elini taşın altına koyması gereken bir sürecin içindeyiz. Gün hem ülkemize, hem de liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a sahip çıkma günüdür” dedi.

Ak Parti Genel Başkan Yardımcı Harun Karacan yaptığı konuşmada İslam coğrafyasının birçok noktasında katliamlar yapıldığını söyledi. Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın Türkiye ve Müslümanlar için bir umut olduğunu ifade eden Karacan şöyle konuştu:

“Her biriniz, çevremizde olup bitenin mutlaka farkındasınız. Olayları izliyorsunuz, görüyorsunuz. Gerek partimiz, gerek ülkemizle İlgili İçeriden ve dışarıdan bir takım oyunlar peşinde koşuluyor. Bu bayram gönlümüz maalesef buruk çünkü İslam coğrafyasının birçok noktasında insanlık katliamları yapılıyor. Arakan’daki vahşet barbarlığın da çok ötesindedir. Dünya seyirci kalıyor. Müslümanlar katledilirken dünya susuyor. Türkiye ve Müslümanlar için Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın bir umut olduğunu her zaman söylüyorum. Mazlumlar için sesini çıkaran dünyadaki tek ülke Türkiye’dir demek yanlış olmaz.”


‘DAHA ÇOK KENETLENMELİYİZ’

Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’a sahip çıkılmasını isteyen Harun Karacan partililere hitaben şunları söyledi:

“Değerli dava arkadaşlarım; Bu millet sabrıyla ve asaletiyle birçok badirelerden geçti. Bugün her zamankinden daha çok kenetlenmeliyiz.  Daha çok birbirimize destek olmalıyız. Herkesin elini taşın altına koyması gereken bir sürecin içindeyiz. Gün, hem ülkemize, hem de Liderimiz Sayın Recep Tayyip Erdoğan’a sahip çıkma günüdür. Hepimizin canla başla mücadele edeceği, el ele verip çok çalışacağı, fedakârlıkta bulunacağı günler bizi bekliyor. Bu yol zor bir yol, ama bizler bunu başaracağız. Ülkemiz için, şehrimiz için, evlatlarımız için, gelecek nesiller için, partimiz İçin, liderimiz için.”
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER SİYASET HABERLERİ