Davutoğlu ve ekibi Mahçupyan’ın evinde mi buluştu?

Eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, AKP içerisindeki muhalif ve yönetimle ters düşen isimlerle Gazeteci Etyen Mahçupyan’ın Burgazada’daki evinde bir araya geldiği iddia edildi.


Bir dönem Adalet ve Kalkınma Partisi’nin Genel Başkanlığı’nı yapan eski Başbakan Ahmet Davutoğlu, yeni parti çalışmalarına hız verdi. Geçtiğimiz günlerde parti binasını tuttuğu belirtilen Ahmet Davutoğlu’nun Burgazada’da birtakım görüşmelerde bulunduğu iddia edildi.

Yeni parti girişimi nedeniyle Cumhurbaşkanı Recep Tayyip Erdoğan’ın da hedef aldığı Davutoğlu’nun geçtiğimiz günlerde parti binasını tuttuğu belirtilmişti. Ahmet Davutoğlu’nun dün de bazı görüşmelerde bulunduğu iddia edildi. Odatv’de yer alan habere göre, Davutoğlu, Burgazada’da eski danışmanı Etyen Mahçupyan’ın evinde geçirdi.


Burada önemli görüşmeler gerçekleştirdiği belirtilen Ahmet Davutoğlu’nun yeni parti için son düzenlemeleri yapmaya başladığı iddia edildi. Eski Başbakanı evinde ağırlayan Mahçupyan ise görüşmenin bir aile ziyareti olduğunu savunurken, siyasi bir görüşme olmadığını dile getirdi.
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER SİYASET HABERLERİ