"Bizden önce Bahçeli ve Perinçek'in ne diyeceğini merak ediyorum"

İYİ Parti lideri Meral Akşener, AKP’li Bülent Arınç'ın Kavala ve Demirtaş açıklaması için, Şimdi benim merakım Hem 'heyt' diyen arkadaşlar hem de iktidarın küçük ve diğer yani Sayın Bahçeli ve Sayın Perinçek'in ne diyeceği konusu" diye konuştu.

İYİ Parti lideri Meral Akşener, Ankara’da partisinin üye katılım programında konuştu.

Akşener, AKP’li Bülent Arınç'ın Osman Kavala ve Selahattin Demirtaş açıklaması için, "Bütün bunlar Türkiye’nin bir başka alana doğru makas değiştirdiğini gösteriyor bizzat Sayın Erdoğan eliyle. Şimdi benim merakım Hem 'heyt' diyen arkadaşlar hem de iktidarın küçük ve diğer yani Sayın Bahçeli ve Sayın Perinçek'in ne diyeceği konusu, bizden önce onları merak ediyorum" dedi.


"BİZİM İÇİMİZDE CİĞERİNDE UR OLAN YOKTUR"

"28 Şubat’ın Meral Akşener’ine 'kafir' dendi ve o kafir sözünü sahada kullanmaya kalktılar, Allah’tan korkmadılar. 28 Şubat’ın Meral Akşener’ine gelen ölüm tehdidine ‘ne kadar doğru oldu’ diyen gazetecimsi insanlar oldu. Benim bunu hak ettiğimi yazanlar söyleyenler oldu. Biz 40 kişiyiz bu siyasette, herkes birbirinin ciğerini bilir. Eğer o ciğerleri biliyorsak, ciğerleri ur olanlar çok dikkat etmelidir. Burada ciğerinde ur olan yoktur. Bizim içimizde ciğerinde ur olan yoktur.

ERDOĞAN'A AVRUPA ELEŞTİRİSİ

"Şu ana kadar Avrupa Birliği üzerinden 'heyt' diye bağıran gazetecimsi arkadaşlar ne yapacak çok merak ediyorum. Asıl izlememiz gereken onlar, aptala döndü insanlar"
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER SİYASET HABERLERİ