Bahçeli: Seçimler vaktinde yapılacak, adayımız muhterem Erdoğan

Seçim için Haziran 2023’ü işaret eden Devlet Bahçeli, “Cumhur İttifakı Cumhurbaşkanı adayı bellidir, o muhterem isim de Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dır” dedi.

AKP’nin ittifak ortağı MHP’nin Genel Başkanı Devlet Bahçeli, siyasi gündemi meşgul eden erken seçim ve Cumhurbaşkanı adayı tartışmalarıyla ilgili yazılı açıklama yaptı. Bahçeli, seçimlerin Haziran 2023’te, zamanında yapılacağının altını çizerek “Cumhurbaşkanlığı Hükumet Sistemi Türkiye’nin gelecek ümidi, sosyal, siyasal ve ekonomik güvencesi, stratejik gücüdür” ifadelerini kullandı.

MİLLİYETÇİ HAREKET PARTİSİ SONUNA KADAR ÇALIŞACAKTIR


MHP lideri ittifakın adayı konusunda da net konuştu. Bahçeli açıklamasını şöyle sürdürdü: “Aday çetelesi tutan, toplumsal ve siyasi kısır tartışmaları kamçılayan kötü niyetliler şu gerçeği yeri gelmişken özellikle hatırlarında tutsunlar ki: Cumhur İttifakı’nın 2023 yılında Cumhurbaşkanı adayı bellidir, o muhterem isim de Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’dır. Milliyetçi Hareket Partisi bu amaç doğrultusunda sonuna kadar çalışacaktır.”
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER SİYASET HABERLERİ