Bahçeli "AĞCA" moduna bağladı

Bahçeli muhalifleri "ölümle" tehdit noktasına geldi.
"SÖZÜNÜ GÖZET SELAMETLE YAŞA"

MHP Lideri Devlet Bahçeli, Sinan Oğan'a yapılan saldırıdan sonra kullandığı "Ülkücü işini yarım bırakmaz" sözünü bir adım öteye taşıdı. Bahçeli, "“Sözünü gözet selametle yaşa; kendini gözet esenlikle koca.” diyerek muhalifleri adeta ölümle tehdit etti. 

"UYARIYORUM"


MHP lideri Devlet Bahçeli, Ümit Özdağ ve Yusuf Halaçoğlu'na düzenlenen saldırıya ilişkin açıklama yaptı. Bahçeli, "Uyarıyorum, sabırları zorlamanın sonu iyi değildir" dedi.

MHP Genel Başkanı Devlet Bahçeli, dün Ümit Özdağ ve Yusuf Halaçoğlu'na Mersin'de düzenlenen saldırıya ilişkin Twitter hesabından açıklama yaptı. Sinan Oğan'a yapılan saldırı sonrası "Ülkücü yaparsa yarım bırakmaz" sözlerini tekrarlayan Bahçeli ayrıca "Uyarıyorum, sabırları zorlamanın sonu iyi değildir" ifadelerini kullandı. 

Bahçeli'nin tweetleri şöyle: 

"Birisi dümenden kürsüye saldırtır, birisi ışıkları söndürtür, diğerleri küçücük salonu sabote ettirir. Her yer oyun, her yer tiyatro. Dedim ya, ülkücü yaparsa yarım bırakmaz. Yine aynı görüşteyim, yine aynı noktadayım. Uyarıyorum, sabırları zorlamanın sonu iyi değildir. Partimizle uzaktan yakından ilgisi, ilişkisi, bağı, bağlantısı olmayan kişilerin, ayağımıza dolaşıp tahrike yeltenmeleri kalleş bir kumpastır.

Kimin ne düşüncesi varsa, kim neyi, nerede, nasıl savunacaksa; kanuni sınırlar dâhilinde yapabilecektir. Ancak bunlar MHP’den uzak durmalıdır. Yüzsüzlüğün âlemi yoktur. Utanmazlığa sığınıp fitne dümenini çevirmenin, rezilce yol almanın maliyeti çoktur, mazereti de zaten yoktur. Yusuf Has Hacib ne güzel de buyurmuş: “Sözünü gözet selametle yaşa; kendini gözet esenlikle koca.”
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER SİYASET HABERLERİ