Akşener, Bahçeli’ye 17-25 Aralık saatini sordu!

Akşener’den Bahçeli’ye: 17-25 Aralık’ta saatinizin pili çıkmıştı o saat hala pilsiz mi?
Referandum çalışmaları kapsamında İzmir'de halka seslenen Meral Akşener, MHP lideri Devlet Bahçeli'ye "17.25’i gösterdiğinde pilini çıkardım. Her gün bu takvime bakıyorum.Buradan da anlayabilirsiniz ki biz, 17 ve 25 Aralık’ın hesabının sorulması vaadimizden asla geri adım atmayız" sözlerini hatırlattı.

Meral Akşener, referandum çalışmaları kapsamında İzmir’de halka seslendi. Akşener’in eleştirilerinin odağında MHP lideri Devlet Bahçeli vardı. Akşener MHP liderine odasındaki saatin pilini sordu.

MHP’den ihraç edilen Meral Akşener, 1 yaşındaki torununa kadar iftira atıldığını söyleyerek, şahsıyla ilgili tüm iftiraları unutacağını; ancak şehitleri unutmayacağını ve hesabını soracağını söyledi. MHP lideri Bahçeli’ye de yüklenen Akşener, MHP liderine 17-25 Aralık’taki sözlerini hatırlattı.


Meral Akşener, dün İzmir Gündoğdu meydanında halka seslendi. Referandumda “hayır” diyeceklerini bir kez daha burada dillendiren Akşener, tehdit edildiğini; ancak bunların kendisini yıldırmadığını, korkutmadığını söyledi. Referandum süresince iktidarın sözlerini de eleştiren Akşener, sözlerini şöyle sürdürdü:

“Namusum şerefim ayaklar altına alındı 1 yaşındaki torunuma kadar iftira atıldı. Sizi şahit tutuyorum namusumla şahsımla arkadaşlarımla ilgili ne söylenmişse bunu kapatıp geçeceğiz, unutacağız ama teröristlerin, hendek kazmaların şehitlerimizin hesabını sormazsak namerdiz.

Ben Sayın Bahçeli’ye seslenmek isterim ‘Barzani ya ben’ demiştiniz. Binali Bey dedi ki ‘Tercihimiz Barzani’ sizin ne dediğinizi duyamadık duymak istiyoruz. Kerkük elden gitti, bayram namazı kılacaktınız. Bugün Cuma namazı kılmayı düşünür müsünüz? Barzani’ye peşkeş çekilmiş Kerkük’te Cuma namazı çekmeyi düşünür müsünüz? 17-25 Aralık’ta saatinizin pili çıkmıştı o saat hala pilsiz mi yoksa hala duruyor mu?”
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER SİYASET HABERLERİ