AKP’nin 'bıyıklı Yeliz'i Kılıçdaroğlu'nu eleştirirken rezil oldu!

Meclis kulislerinde Yeliz takma adıyla bilinen AKP'li Ahmet Hamdi Çamlı, Almanya'yı eleştirirken Kılıçdaroğlu'na yüklendi. Çamlı "Biz daha bir araba yapamadık Kılıçdaroğlu. Daha bir araba yapamadık. utanmıyor muyuz?" diye isyan etti.
Ocak ayında TBMM’deki yeni anayasa görüşmelerinde sahte “Yeliz Adaley” ismiyle sosyal medyadan canlı yayın yaptığı ortaya çıkan ve kulislerde espri konusu olan AKP İstanbul milletvekili Ahmet Hamdi Çamlı şimdi de bir haber programında yaptığı sistem eleştirisi ile gündemde.YERLİ ARABA İÇİN KILIÇDAROĞLU’NA YÜKLENDİ


Ülke TV’de yayımlanan Odak Noktası programına konuk olan ve Avrupa ile Türkiye arasında yaşanan krizi değerlendiren Çamlı’nın, bir muhaleft partisi mensubu edası ile Türkiye’nin içerisinde bulunduğu durumu eleştirmesi dikkat çekiyor.  Çamlı’nın “Adamlar (Almanya) otomobil yapmayı geçmiş, koltuk ısıtmanın yanında soğutmasını yapmış. Uzaktan farları yanık araba görünce kısa farlara geçen araba yapmış. Biz daha bir araba yapamadık. Kılıçdaroğlu! Daha bir araba yapamadık. utanmıyor muyuz?” diye anamuhaleft partisi liderini hedef aldığı gözleniyor.

“ŞU CHP’YE BAK YA”

Çamlı, canlı yayın heyecanı ile Almanya’nın bölgelerinden birisi olan Bayern’i de Almanya’nın kentleri içerisinde sayarak ‘sistem eleştirisini’ şöyle sürdürüyor; “Niçin münih’te, bayern’de, köln’de yaşayan hans 3000 euro maaş alırken istanbul’da yaşayan hasan 1500-2000 bulunca göbek atıyor? Cumhurbaşkanı, başbakan aslanlar gibi mücadele ediyor. Yazıklar olsun. şu CHP’ye bak ya”

Ahmet Hamdi Çamlı'nın yaptığı yorumlar sonrasında sosyal medyada alay konusu oldu.

İşte o yorumlardan bazıları...


Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER SİYASET HABERLERİ