AKP’li İsmail Bilen’de korona çıktı: Ayasofya’dan maskesiz fotoğraf paylaşmıştı!

Ayasofya Camii’nin açılışına katılıp maskesiz fotoğraf paylaşan AKP Manisa Milletvekili İsmail Bilen’e koronavirüs bulaştı. Sağlık durumunun iyi olduğu belirtilen Bilen’in yakın çevresi de kontrol altına alındı.
Müze statüsünden tekrar camiye çevrilen Ayasofya’nın açılışına katılarak maskesiz fotoğraf paylaşan AKP Manisa Milletvekili İsmail Bilen’in Kovid-19 testi pozitif çıktı. Aynı açılıştan yine maskesiz video paylaşan AKP Hatay Milletvekili Hüseyin Şanverdi de koronaya yakalanmıştı.

PAZARTESİ’DEN BU YANA ŞİKÂYETLERİ HİSSEDİYORUM

Sözcü’den İlker Kılıçaslan’ın haberine göre Ankara’da tedaviye alınan AKP’li vekil, “Maalesef salgına yakalandığım doğru. Durumum şu anda çok iyi. Karantinadayım, hastanedeyim. İyi seyrediyor, herhangi bir olumsuz durum söz konusu değil. Yaklaşık 3-4 gündür, yani Pazartesi’den bu yana şikâyetleri hissediyordum. Daha da iyiye gidecek” dedi.


DAL, ÖZDEMİR VE AKBAŞOĞLU DA VİRÜS KAPMIŞTI

Daha önce de Ayasofya Camii açılışından maskesiz görüntü paylaşan AKP Hatay Milletvekili Hüseyin Şanverdi’nin korona testi pozitif çıkmıştı. Öte yandan son günlerde test sonucu pozitif çıkan AKP’li Kilis Milletvekili Ahmet Salih Dal ile Batman Milletvekili Ziver Özdemir’in tedavileri de sürüyor. AKP Grup Başkanvekili Muhammet Emin Akbaşoğlu ise temmuz başında virüse yakalanmıştı.
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER SİYASET HABERLERİ