AKP İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak görevini bırakıyor

AKP İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak, 7. Olağan İl Kongresi'nde aday olmayacağını duyurdu. Şenocak, "Biz pazara kadar değil, mezara kadar liderimizin ve davamızın yanındayız." dedi.

AKP İstanbul İl Başkanı Bayram Şenocak sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, "24 Şubat Çarşamba gerçekleştireceğimiz AK Parti İstanbul 7. Olağan İl Kongremizde aday olmayacağımı, görevimi başka bir dava arkadaşıma devredeceğimi tüm kamuoyuna duyururum. Genel Başkanımız, Cumhurbaşkanımız Sayın Recep Tayyip Erdoğan’ın liderliğinde, Büyük ve Güçlü Türkiye hedeflerimiz; 2023, 2053 ve 2071 ideallerimiz doğrultusunda her zaman olduğu gibi bundan sonra da çalışmaya devam edeceğiz. Biz pazara değil, mezara kadar liderimizin ve davamızın yanındayız” ifadelerini kullandı.
AK PARTİ KONGRESİ 24 MART’TA YAPILACAK

AKP’de 22 Şubat Pazartesi İzmir, Nevşehir ve Hakkari, 24 Şubat Çarşamba günü ise Ağrı, Ardahan, Bolu, Diyarbakır, Hatay ve İstanbul il kongreleri yapılarak il kongre süreci tamamlanmış olacak. AKP’nin 7. Olağan Kongresi 24 Mart tarihinde gerçekleştirilecek.
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER SİYASET HABERLERİ