Troller yine birbirine girdi: Meczup, kuyruğunu kıstırıp kaçma!

Süleyman ve Hadi Özışık kardeşleri kendisi aleyhine komplo kurmakla suçlayan Fatih Tezcan, Süleyman Özışık’la kozlarını yine sosyal medyada paylaştı.
İkisi de koyu AKP destekçisi olan Süleyman Özışık ve Fatih Tezcan, twitter’da birbirlerine ağır sözlerle yüklendi. “Fatih Tezcan gibilerle aynı gemide değilim” diyen Özışık’a cevap veren Tezcan, “Noktası virgülüne kadar bütün planlarınızdan haberim var. Son sabırlarım” dedi.

TEZCAN VURGUN İDDİASINI GÜNDEME GETİRMİŞTİ

Fatih Tezcan geçtiğimiz yıllarda Scope videosunda ‘internethaber’ sitesi sahipleri Hadi Özışık ve Süleyman Özışık kardeşlerin belediye vurgunu yaptığı iddiasını dile getirmişti. Tezcan, Özışık kardeşlerin AKP’li belediye başkanlarına şantaj yaparak tehdit ettiğini ve bu yolla maddi kazanç elde ettiğini öne sürerken şu ifadeleri kullanmıştı: “Bir yazar gidiyor bir belediye başkanını tehdit ediyor, onun ardından seminer dizisi veriyor ilçede! ‘Belediye başkanı görevden alınacak’ diye yazıyor ağabeyi internet sitesinde, kardeşi diyor ki; ‘Abim öyle yazıyor ama benim site ile ilgim yok’ diyor. ‘Ne yapmak lazım’ diyor buna belediye başkanı, ‘Burada bir seminer yapalım’ diyor, iki kişi… 400 bin lira paralar… ‘Bu dönem olmaz ama’ diyor belediye başkanı ‘Yeni dönemde’… ‘Yoksa devam edeceğiz yazmaya’ diyor, belediye başkanı da çıkarıyor veriyor 200, 300, 400 bin lira. Bunu alan yazar her gün namus satıyor medyada…”


“FATİH TEZCAN GİBİLERLE AYNI GEMİDE DEĞİLİM”

Süleyman Özışık sosyal medya hesabından yaptığı paylaşımda, “Kardeşim ben açık ve net söylüyorum. Ben Twitter’da yazdığını mahkemede inkar eden ve önüne gelene iftira atan Fatih Tezcan gibilerle aynı gemide değilim. Sizi takip ediyoruz diyenler onu takip ediyorsa lütfen beni takip etmesin. Allah için beni takibi bırakın, istemiyorum” dedi.“BÜTÜN PLANLARINIZDAN HABERİM VAR”

Özışık’a yanıt veren Fatih Tezcan ise “Benim güçle ve isimlerle işim olmaz. Ben davaya, hakikate bakarım. Ve siz yanlış bir plan içindesiniz. Noktasına, vürgülüne kadar bütün planlarınızdan, stratejilerinizden haberimiz var. Son sabırlarım. Demedi demeyin. Bölücülük yapmayın. Fitne çıkarmayın” ifadelerini kullandı.“BENİM ADIMI O PİS AĞZĞNA ALMA MECZUP”

Süleyman Özışık ise son olarak Fatih Tezcan’ın tweetini alıntılayarak, “Benim adımı o pis ağzına alma meczup! Önce adam ol, sana açtığım davaya katılmamak için kuyruğu kıstırıp kaçma. Gel mahkemeye attığın iftiranın hesabını ver. Benle ilgili elinde belge var da açıklamıyorsan namertsin. Buyur meydan senin!” yorumunda bulundu.PAYLAŞIMLARI KALDIRDI!

Özışık daha sonra Tezcan’la arasında geçen tüm paylaşımlarını kaldırdı. Gerekçe olarak da “Defalarca iftira atan biri yüzünden bir yıldır küfüre ve iftiraya maruz kalıyorum. Yoksa asla bu işlere girmem. Buradaki takipçilerimi takipçi gibi değil, Allah biliyor ki kardeşim gibi görüyorum. Onların ısrarı ve ricası üzerine yazdığım tweetleri siliyorum. Üzdüğüm kardeşlerimden özür diliyorum” dedi.

DAVA DİYE DİYE DAVALIK OLACAKLAR

Öte yandan ikilinin kavgasını sosyal medya hesabından yorumlayan gazeteci Yeliz Koray ise, tarafların soluğu mahkemede almasına değinerek, “Dava, davamız” diye diye birbirleriyle davalık olacaklar sonunda” ifadelerini kullandı.

 
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER MEDYA HABERLERİ