Reis filmi KÖZ gibi rezil oldu!

Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın hayatının anlatıldığı Reis filmi, KÖZ filmi en kötü film sıralamasında 3. oldu.
7 Şubat MİT müsteşarı Hakan Fidan'ın ifadeye çağrılmasını anlatan KÖZ filmi yüklü reklam bütçesi, AKP teşkilatlarının bedava biletlerle filme yüklenmesi karşısında Türkiye ve Dünyada rezil olmuştu.

KÖZ filmi, dünyaca ünlü yeryüzündeki tüm ülkelerin, tüm dönemlerin sinema ve televizyon filmleri, film yıldızları ve dizileri hakkında bilgiler barındıran çevrimiçi bir veri tabanı olan İMDB (Internet Movie Database/İnternet Film Veri Tabanı) sitesinde en kötü filmler kategorisinde 1. sırada yerini almıştı.

Şimdi de geçtiğimiz günlerde adı skandallarla anılan Reis filmi İMBD sitesinde KÖZ filminin ardından en kötü 3. film oldu. Filmin yönetmeni Hüdaverdi Yavuz, binbir skandalla çektiği filmi son haline karar verdirmedikleri için galasına katılmayacağını açıklamıştı.


REİS FİLMİ EKİBİNİN MAAŞLARI VERİLMEDİ

Yönetmen Yavuz, set ekibi ve yapımıcının bir kaç sefer değiştiğini, ekip arkadaşlarının parasız ortada kaldıklarını filmi iş ahlakından zar zor yeni ekiplerle bitirdiklerini anlattı. Ancak son haline karar verdirmedikleri için de galaya katılmaktan vazgeçmişti.

İŞTE EN KÖTÜ FİLMLER LİSTESİ TIKLAYINIZ

Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER MEDYA HABERLERİ