Provokatör muhabir artist çıktı!

Beyaz TV muhabiri Bülent Yapraklıoğlu'nun cast ajansına yaptırdığı kayıt sosyal medya olay oldu.
Beyaz TV muhabiri olarak kendini tanıtan ve geçtiğimiz gün Cumhuriyet davasının Çağlayan'da görülen duruşmasına gelenlere yanaşarak röportaj adı altında provokasyon yapmaya çalışarak kovulan Bülent Yapraklıoğlu'nun Cast Merkezi isimli cast ajansına yaptırdığı kayıt sosyal medyada olay oldu.

Yapraklıoğlu'nun cast ajansının sayfasında yer alan özellikleri sosyal medyada çok konuşuldu. Saç rengi bölümünde açıkça kel olmasına rağmen 'diğer' seçeneği belirtilen Yapraklıoğlu'nun özelliklerde yüzmeyi işaretleyerek eşi benzeri olmayan bir oyuncu olduğunu belirtmesi gözlerden kaçmıyor.

dkqh3hxumaaduvj.jpg


YAPRAKLIOĞLU DAHA ÖNCE MUTA NİKAHIYLA SUÇLANMIŞTI

Ehli Sünnet TV'nin iki öne çıkan çalışanı olan Bülent Yapraklıoğlu ve Mücahid Cihad Han olarak bilinen ikilinin yollarını niye ayırdığı belli olmuştu.

Daha önce Adnan Oktar'ın iftarına katılma tartışması üzerinden birbirlerini suçlayan ikilinin ayrılığına dair şok ayrıntılar ortaya çıkmaya başlamıştı.
Sosyal medya içinde 'Baldudak' olarak bilinen Mücahid Cihad Han'ın verdiği ses kaydında Yapraklıoğlu'nun "kadın takipçileriyle iki üç günlük nikah kıydığı" iddiasında bulunmuştu.

abc gazetesi
 
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER MEDYA HABERLERİ