Nurettin Veren'in iftirasına Ekrem Dumanlı'dan cevap!

​İftira ve yalanlarıyla Hizmet Hareketi gönüllüsü binlerce insanın cezaevlerinde zulüm görmesine sebep olan Nurettin Veren, Akit’teki köşesinde yine bir yalana imza atmıştı.
Veren, CHP milletvekili Enis Berberoğlu’nun kızının gazeteci Ekrem Dumanlı’nın gelini olduğunu iddia etmişti.

Veren, bununlada yetinmeyip, Berberoğlu’nun kızının Büyükada’da ‘yabancı casuslarla provokasyon toplantısı yaparken tutuklandığını’ dahi yazacak kadar ileri gitti. Veren’in yalanı ortaya çıkınca Akit, internet sitesindeki yazıdan Berberoğlu’nun kızıyla ilgili bölümü çıkardı. Ancak söz konusu yalan ifadeler Akit’in dünkü sayısında ve yazıyı alıntılayan diğer yandaş sitelerde yer aldı.

Her gün Cemaat hakkında ‘önemli’ bilgiler veriyor diye iktidar yandaşı televizyonlarda ‘ititrafçı’ diye dolaştırılan Nurettin Veren’in bir yalanı daha böylece ortaya çıkmış oldu. Ancak, bu gerçeklere yandaş gazete ve televizyonlar yer vermediği için yalanlar yazıldığıyla kalıyor.


DUMANLI'DAN VEREN'E CEVAP

Zaman gazetesi eski Genel Yayın Müdürü Ekrem Dumanlı, Nurettin Veren'in akla hayale sımaz iftirasıyla ilgili Twitter hesabından açıklama yaptı.

Oğlunun 8 yaşında olduğunu belirten Dumanlı, "Kafayı sıyırmışlar! Benim tek oğlum var; 8 yaşında. Enis Berberoğlu'nun kızı nasıl gelinim olur?! Manyak bunlar!" ifadelerine yer verdi.

 
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER MEDYA HABERLERİ