Başkanlığı eleştirdi, Posta’dan kovuldu!

Posta gazetesinde politika yazıları kaleme alan ve aynı zamanda gazetenin yazı işlerinde görev yapan Hakan Çelenk de referandum hakkında konuştuğu için kovuldu.
Posta gazetesinde politika yazıları kaleme alan ve aynı zamanda gazetenin yazı işlerinde görev yapan Hakan Çelenk’le yollar ayrıldı.Ayrılıkla ilgili medya kulislerinde ilginç bir iddia dolaşıyor.

Posta Gazetesi yazarı Hakan Çelenk, 22 Ocak tarihinde CNN Türk’te Deniz Bayramoğlu’nun sunduğu Gündem Özel programına konuk olmuştu.

O programda kimsenin aklına gelmeyen ‘Başkanlık’ sorusunu soran Çelenk, ”Ben kötü niyetli bir cumhurbaşkanıyım, sistemi bana karşı savunun. İktidara ben geleceğim, yolsuzluklar yapacağım. Beni görevden alacak gibi olurlarsa, eğer kötü niyetliysem Meclis’i feshederim. Sonra da partinin başına oturur, vekilleri seçtirir ve genel seçime giderim” demişti.


Medyaradar’daki habere göre iddiaya göre sosyal medyada tartışma yaratan bu çıkıştan Doğan Medya Grubu yönetimi rahatsız oldu ve kısa bir süre sonra da Hakan Çelenk’in görevine son verilmesi kararı alındı.

İşte o anlar;


 
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER MEDYA HABERLERİ