Emekli General İsmail Hakkı Pekin'den insanlık dışı hedef gösterme

Milliyet Gazetesi Yazarı Tunca Bengin, köşesinden Hizmet Hareketi'ne mensup insanlara, Ruslar'ın yaptığı gibi suikast ve kaçırma yönetmeleriyle yurt dışında operasyonlar düzenlenmesi istedi.
Bengin, köşe yazısında Hizmet Hareketi'ne yönelik soy kırım çağrısında bulundu. F.. tehdidinin varlığı ve temizliğin daha uzun süre alacağını iddia eden Bengin, "Genelkurmay İstihbarat Dairesi eski Başkanı Em. Korg. İsmail Hakkı Pekin’e göre; üç- beş senede sökülüp atılacak gibi değil. O nedenle de F..’yle mücadele için bir karargah oluşturulması ve Fetullah Gülen başta olmak üzere yurt dışındaki beyin takımının da mutlaka bir şekilde Türkiye’ye getirilmesi gerekiyor." şeklinde ifadelerini köşesine taşıyarak destek verdi.

RUSLAR'IN TÜRKİYE'DE ÇEÇENLERİ ÖLDÜRMESİNİ ÖRNEK GÖSTERDİ

Zorla getirilecek yerlerde olabileceğini kaydeden Bengin, "Anlaşacağımız bazı yerler var. Getirilemeyecek yerler ABD, Almanya olabilir. ABD bir süre daha kullanacak bu adamları ama Türkiye herşeyi zorlamalı. Bazı şeyleri göze alırsanız yaparsınız. Rus istihbaratı ülkesinde suikast yapan Çeçenlerin bir kısmını Türkiye’de öldürdü. Ama bunun için bir eğitiminiz, stratejinizin olması lazım." dedi. 


BULUNDUKLARI YERDE YOK ETMEK DAHİL
Bulundukları yerlerde yok etmenin dahil olduğunu belirten Bengin, suikast ve kaçırmalar yapılması gerektiğini söyledi.

Bengin, yazısındaki ilgili kısım şu şekilde devam ediyor;

Dahil. Pekala ABD’de adamın kaldığı yere diğerlerine birşeyler yapılabilir. Bunların bir defa yanlarına kar kalmayacak şekilde bir şey yapmanız lazım. Bunu yapmazsanız o zaman bu adamlar devam ederler. Yani şunu diyecek insanlar biz bu devlete ihanet ettiğimiz zaman benden bunun acısını çıkartırlar. Bunu yapmak durumunda Türkiye. Bunu ABD’liler de yapıyor, başkaları da yapıyor. Tabi ABD’deki bir adamı CIA ile anlaşmadığınız sürece Türkiye’ye getiremezsiniz ama zorlarsanız ülke dışına çıkartırlar. Elinizde İncirlik kozu var başka kozlar da var. O gidilen yerde de bu operasyonu yaparsınız. Ya da takip edersiniz adamı ila nihai orada kalmayacakki mutlaka bir yerlere gidiyordur, geliyordur.

"ASALA'YA YAPILAN ŞEYLER YAPILMALI"

Evet ASALA benzeri, hatta MOSSAD’ın Nazi’lere yaptığı gibi. Teker teker hepsi planlanacak damgalanacak isimlenecek, ödül verilmek dahil olmak üzere yaparsınız yapmamız lazım. Yanlarına kar kalmamalı. Aksi takdirde işin içinden çıkamayız.

"TÜRKİYE'NİN BU İMKAN VE KABİLİYETİ VAR"
“Var tabi. Bütün sorun eğitim, strateji ve siyasetin bunun arkasında durması. Bakın Yunanistan oturma izni dahi verdiği adamı Türkiye zorlayınca tekrar tutukladı. Gücünüzü bilirseniz ve o devletler sizin gücünüzün farkında olurlarsa yaparsınız. Düz mantıkta doğru değil insanlara zalimce gelebilir ama devletler her türlü vasıtayı kullanmak durumunda...”

YAZININ TAMAMI İÇİN TIKLAYINIZ!
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER İŞKENCE HABERLERİ