Bebeklere annelere zulüm hızla devam ediyor!

Kocası da tutuklu Öznur Ç. 7 aylık Bahar bebeğiyle 7 aydır tutuklu. Dışardaki oğlunda psikolojik anksiyete bozukluğu başladı
Çocuklu annelere zulüm tüm hızıyla devam ediyor. Birisi 5 yaşında diğeri 1 yaşında 2 çocuk annesi Öznur Çalık'ın 16 Kasım 2016 günü babasının evinden önce eşini hakkında şikayet oldupu gerekçesiyle gözaltına aldılar daha sonra da kendisini aynı gün 5 saat sonra gözaltına aldılar. Öznur Çakar gözaltına alındığı zaman 7 aylık olan küçük kızı Bahar'ı da yanında götürmek zorunda kaldı. Suçu bile belli olmayan karı koca mahkemeye sevkedilerek Seydişehir'de tutuklandı. Öznur Çakar küçük Bahar'ı da yanına almak zorunda kaldı.

Seydişehir'de cezaevi bulunmadığı için bebekle beraber önce Karaman cezaevine 3 ay sonra da Konya Ereğli Cezaevine sevkedildi. Bebekle beraber cezaevinde yaşam mücadelesi veren Öznur Çakar bebeğinin bir çok ihtiyacını karşılayamıyor.
Anne Babası tutuklu olan 5 yaşındaki Fatih'te de sağlık sorunları çıkmaya başladı. Ailesinin tutuklu olması dolayısıyla psikoljik sorunlar yaşana Fatih her gün uyku sorunları çekiyor. 5 yaşındaki Fatih hakkında doktorlar anksiyete teşhisi koydu.
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER İŞKENCE HABERLERİ