YÖK eski Başkanı ne demek istedi: Milletin sağlığı yerine kendi sağlığı ile uğraşıyor olmalı

Eski YÖK Başkanı Yusuf Ziya Özcan, koronavirüs vaka sayısının 20 bine yaklaştığına işaret ederek, "Virüslü sayısı 20 bine yaklaştı ama hala Sn. Erdoğan'dan çıt yok. Milletin sağlığı yerine kendi sağlığı ile uğraşıyor olmalı" dedi.


YÖK eski Başkanı Prof. Dr. Yusuf Ziya Özcan, Sağlık Bakanlığı tarafından açıklanan günlük yeni koronavirüs vaka sayısının 20 bine yaklaştığını belirterek, “Sn. Erdoğan’dan çıt yok. Milletin sağlığı yerine kendi sağlığı ile uğraşıyor olmalı.” dedi.

Özcan, sosyal medya hesabından Sağlık Bakanlığı tarafından açıklanan koronavirüs vaka sayısının 20 bine yaklaştığına işaret ederek, “Sayın Erdoğan’dan çık yok” dedi. Özcan, paylaşımında Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın milletin sağlığı yerine kendi sağlığı ile uğraştığını iddia etti.


Özcan, şu ifadeyi paylaştı: “Virüslü sayısı 20 bine yaklaştı ama hala Sn. Erdoğan’dan çıt yok. Milletin sağlığı yerine kendi sağlığı ile uğraşıyor olmalı” dedi.
 
Cumhurbaşkanı Erdoğan, Kurban Bayramı’nın ikinci günü parti teşkilatlarıyla yaptığı bayramlaşma programında yorgun olduğu, anlamsız cümleler kurduğu ve uyukladığı görülmüştü. Bu görüntüler üzerinden Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın hasta olduğu iddia edilmişti.
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ