Sedat Peker eski SADAT paylaşımlarını retweet etti

Organize suç örgütü lideri Sedat Peker, Kemal Kılıçdaroğlu'nun gündeme getirdiği SADAT ile ilgili olarak sosyal medyada 2021 yılında yaptığı açıklamaları tekrar paylaşanları retweet etti.

CHP lideri Kemal Kılıçdaroğlu'nun bugün sürpriz bir şekilde SADAT'ın önüne gidip seçim güvenliği ile ilgili açıklama yapması üzerinden çıkan SADAT tartışmasına Sedat Peker de katıldı.

Peker, SADAT'ın yapısı ile ilgili geçmişte attığı tweetlerini paylaşan Twitter kullanıcılarının paylaşımlarını retweet etti.


Peker'in 15 Ekim 2021 tarihindeki SADAT paylaşımları şöyle:

1- 40 yaş altı kardeşlerim, dün yayınlamış olduğum (sadat) dosyasıyla ilgili biraz daha fazla gayret sarf ederseniz sevinirim. Ne yalan söyleyeyim, bazen ben dahil hepsini çöpe atın dediğim 40 yaş üstü dostlarımız konuları daha dikkatli takip ediyorlar.

2- (sadat) dosyası diğer dosyaların hepsinden çok daha önemli. Çünkü ülke için planlanan en karanlık işlerin uygulayıcısı olmuş ve olacak kişiler bu yapının içinde yer almaktadır. Eğer gerekli gündemi oluşturursanız gözüne far tutulmuş tavşan gibi etkisiz hale…

3-… gelmelerini sağlayabilirsiniz. Kamuoyunun önünde devamlı tartışılan hiçbir yapı faili meçhul cinayet ya da kaos çıkarmak gibi bir şeye cesaret edemez (Kardeşlerim tecrübe konuşuyor bana inanın). Benim açıklamalarımdan sonra örgütlü olarak hareket etmediklerini…

4- …kanıtlamak için hem sadat’ın kurucusu adnan tanrıverdi hem de nevzat tarhan açıklamalar yaptılar, nevzat tarhan’ın sadat’la hiçbir ilgisinin olmadığına dair. Sadece arkadaşlarmış. Yayınladığım bu evrak nevzat tarhan’ın sadat’ın hissedarı olduğunun resmi belgesidir.


 
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ