Kız öğrencilerin odasını basan otel sahibi terör estirdi

Alanya’da kız öğrencilerin yurt olarak kaldığı Semt Luna Beach Hotel’in sahibi İsmail Ak, zorla girdiği kız öğrencinin odasında öfke kustu.


Antalya Alanya’da yurtlarının karantina alanı olarak kullanılmaya başlanmasının ardından bazı öğrenciler çevredeki otellere yerleşmek zorunda kaldı. Semt Luna Beach Hotel’de kalan kız öğrencilerin ise otel sahibi tarafından şiddete maruz kaldığı ortaya çıktı. Öğrencilerin sosyal medyada paylaştıkları bir görüntüde, adının İsmail Ak olduğu öğrenilen otel sahibi ve bazı çalışanların Sinem Akyüz adlı kız öğrencinin kaldığı odaya zorla girdiği ve öğrencileri tehdit ettiği görülüyor.

KIZ ÖĞRENCİLERİ TEHDİT EDİP ÜZERİNE YÜRÜDÜ


Kız öğrenciye odadaki kedi ve kız arkadaşı yüzünden bağırıp çağıran Ak, ‘Bu şekilde odaya girmeye hakkınız yok diyen öğrencinin de ‘Oda benim senin değil. Ben girerim’ diye bağırarak üzerine yürüyor. Video sosyal medyada büyük tepki topladı.

POLİSİN HAZIRLADIĞI İFADEYİ İMZALADIK

Olayı sosyal medyada da anlatan Sinem Akyüz, İsmail Ak’ı şikayet için gittikleri Cumhuriyet Polis Merkezinden suçlu muamelesi gördüklerini söyledi. Akyüz, karakoldan 6 saat sonra, polislerin hazırladığı ifadeyi imzalamak zorunda kalarak çıkabildiklerini iddia etti.
 
 
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ