"Halk çoluğuna çocuğuna pompalı almış"

Melih Gökçek, AKP'lilerin silahlandığını/silahlandırıldığını itiraf etti.
Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, "ikinci darbe girişimi" tartışmalarına ilişkin, "Hadi binde bir ihtimal sokağa çıktılar. Bu kez halk deneyimli. Vatandaşın pekçoğu kendine, çoluğuna çocuğuna pompalı tüfek almış" açıklamasında bulundu.

Ankara Büyükşehir Belediye Başkanı Melih Gökçek, Türkiye'de ikinci bir darbenin mümkün olmadığını söylerken, silahlanma açıklamasında bulundu.

"Hadi binde bir ihtimal sokağa çıktılar. Bu kez halk deneyimli. Vatandaşın pekçoğu kendine, çoluğuna çocuğuna pompalı tüfek almış" diyen Gökçek, "Yapılan iş doğru değil ama realite bu. Bu kez darbe teşebbüsü kanlı olur ve halk affetmez. Sokağa çıkacak darbeci aklını peynir ekmekle yemedi. Üçüncüsü heryerde tedbir alındı. Uçak veya helikopterler hemen vurulup indirilir" ifadelerini kullandı.


TÜFEKLİ POZLAR
Geçtiğimiz günlerde AKP Zeytinburnu Başkanlığı makam odasında uzun namlulu silah görüntülenmişti. AKP'li milletvekili Halide İncekara'da geçmişte çektirdiği pompalı tüfek fotoğrafıyla AKP'liler arasında hayli popüler.
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ