Galatasaray’dan Terim ve Albayrak için moral paylaşımı: Birlikte yeneceğiz

Galatasaray Spor Kulübü resmi sosyal medya hesabından koronavirüse yakalanan Fatih Terim ve 2. Başkan Abdurrahim Albayrak için ‘Birlikte Yeneceğiz’ paylaşımı yaptı.


Galatasaray Spor Kulübü, teknik direktör Fatih Terim ve As Başkan Abdurrahim Albayrak’ın koronavirüs testlerinin pozitif çıkmasının ardından iki isme sosyal medya üzerinden moral vermek için harekete geçti.

KULÜPTEN MORAL PAYLAŞIMI


Twitter’da #BirlikteYeneceğiz! etiketiyle paylaşım yapan sarı kırmızılı ekip, her gün yaptığı günaydın paylaşımında bu sabah Fatih Terim ve Abdurrahim Albayrak’ın resmine yer verdi. Fatih Terim ve Abdurrahim Albayrak’ın birlikte çekildiği fotoğrafı paylaşan Galatasaray, bu fotoğrafa da #BirlikteYeneceğiz! etiketini ekledi. Paylaşıma büyük ilgi gösteren futbolseverler paylaşımın altına yüzlerce geçmiş olsun mesajı bıraktı.

NASIL KAPTILAR

Abdurrahim Albayrak ve eşine stadyumdan izledikleri Galatasaray- Beşiktaş maçının ardından rahatsızlanarak gittikleri hastanede koronavirüs teşhisi konulmuştu. Albayrak’ın, maç öncesi teknik heyet ve futbolcularla görüşmesi üzerine tüm takım kontrolden geçmiş, Terim’de de koronavirüs bulunduğu açıklanmıştı.
   
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ