Erdoğan’a: ‘Giderlerse gitsinler’ dedin, Ekrem Karakaya gitti, hadi getir geri

Özgür Özel, Erdoğan’ın doktorlar için söylediği “Giderlerse gitsinler” sözlerini hatırlattı. Özel, Erdoğan'a hitaben "Ekrem Karakaya gitti, hadi getir geri” diye konuştu.

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın doktorlar için söylediği “Giderlerse gitsinler” sözlerini hatırlatan CHP Grup Başkanvekili Özgür Özel, “Ekrem Karakaya gitti, hadi getir geri” diye konuştu. Meclis’te basın toplantısı düzenleyen Özgür Özel, şunları söyledi:

‘EKREM’İ KAYBETİKTEN SONRA…’


“Hekimlerle ilgili meselede akılda kalan nedir? İki kelime Recep Tayyip Erdoğan’dan, “Giderlerse gitsinler.” Hadi, gitti bakalım şimdi Ekrem Karakaya getir geri. ‘Giderlerse gitsinler’ dedin, gitti Ekrem. Getir, geri geliyor mu? Bir acayip özgüven, yok şu kadar seçim kazanırmış, bu kadar seçim kazanılırmış. Ekrem’i kaybettikten sonra kazandığın seçimler ne yazar. Olur olmaz saçma sapan ifadeler.

‘ÖNCE BU AKP İKTİDARINI YOLLAYACAĞIZ’

Buradan ne milletvekillerine ne parti gruplarına, milletimize çağrı yapıyorum. Sağlık emekçileri ve şiddet durduracak mıyız, katliamları durduracak mıyız, ölümleri durduracak mıyız? Önce bu AK Parti iktidarını yollayacağız. Bunlar gidince düzelecek her şey.”
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ