Erdoğan, yangında hayatını kaybeden gencin ailesini taziye için ayağına mı çağırdı?

AKP’li Cumhurbaşkanı Erdoğan'ın, Marmaris’te çıkan orman yangınına gönüllü olarak destek olurken hayatını kaybeden 25 yaşındaki Şahin Akdemir’in ailesine taziye ziyaretinde bulunduğu haberiyle paylaşılan fotoğraflar tartışma yarattı.

Türkiye hala söndürülemeyen yangınlarla mücadele ediyor. Yangın söndürme çalışmalarına ise hem itfaiye ekipleri hem de gönüllü yurttaşlar katıldı.

Marmaris’teki yangında ise yangın söndürme ekiplerine su taşıyan Şahin Akdemir, yaşamını yitirdi. Akdemir’in mücadelesi ve yarım etmeye çalışırken yaşamını yitirmesi tüm Türkiye’nin gündemine oturdu.


ERDOĞAN GERÇEKTEN EVİNDE Mİ ZİYARET ETTİ?

Öte yandan AKP’nin resmi Twitter hesabından Akdemir’in ailesinin AKP'li Cumhurbaşkanı  Recep Tayyip Erdoğan tarafından ziyaret edildiğine dair bir paylaşım yapıldı.

Ancak paylaşımdaki fotoğraflarda Cumhurbaşkanlığı forsunun bulunduğu bayrakların yer alması dikkat çekti. Erdoğan’ın, aileyi evlerinde ziyaret etmediği iddiası gündeme geldi. Bununla birlikte Aydın Denizli Milletvekili Gülizar Biçer Karaca dikkat çeken bir açıklamada bulundu. Söz konusu “taziye” fotoğrafını paylaşan Karaca, “Ziyarette bulunmadı. Ayağına getirti. Bizzat tanığıyım…” dedi.
 
 
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ