Erdoğan hediye etti; alanlar satışa çıkardı

Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın hediye ettiği ve imitasyon imzasını taşıyan 2 bin 150 liralık saatler, alanlar tarafından internetten satışa çıkarıldı. Saatlere 20 bin ve 100 bin lira istendiği görüldü.
Cumhurbaşkanı Erdoğan’ın imitasyon imzasını taşıyan ve Türk Silahlı Kuvvetler personeli ve askerlere görevlerinden dolayı hediye edilen saatler internetten satışa çıktı.

2014 yılında Afganistan’da görev yapan 600 Türk NATO askerine hediye edilen Seiko markasının ‘SUR289P’ model erkek kol saatini Nevşehir’de bir kullanıcı satışa çıkardı. 100 bin lira bedelle bir internet sitesinde listelenen saat piyasa değerinin yüzde 4 bin üstünde fiyatla yer aldı. Aynı marka ve modeldeki saatin fiyatı 2 bin 150 ila 2 bin 300 lira bedel arasında değişen fiyatlarla satılıyor.

‘MANEVİYAT OLARAK ÇOK DEĞERLİDİR’ 


Cumhuriyet‘in aktardığı habere göre ürünün açıklamasına “Cumhurbaşkanımız Recep Tayyip Erdoğan’ın 2014 yılında Afganistan’da görev yapan 600 Türk NATO askerine bizzat armağan ettiği Recep Tayyip Erdoğan imzalı 600 saatten biridir. Maneviyat olarak çok değerli bir saattir” yazıldı.
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ