Ekrem İmamoğlu’nun koronavirüs testi pozitif çıktı

İstanbul Büyükşehir Belediye Başkanı Ekrem İmamoğlu’nun koronavirüs testi pozitif çıktı. Hastanede tedavi süreci başlayan İmamoğlu’nun sağlık durumunun iyi olduğu öğrenildi.


İBB Sözcüsü Murat Ongun sosyal medya hesabından yaptığı açıklamada, “İBB Başkanımız Ekrem İmamoğlu’nun Covid-19 testi pozitif çıkmıştır. Hastanede tedavi süreci başlayan Başkanımızın sağlık durumu iyidir. Kamuoyunun bilgisine sunarız” dedi.

Ekrem İmamoğlu, sosyal medya hesabından bir video paylaşarak, “Test olduk. Pozitif olduğu konusunda bir rapor oluştu. Şu an iyiyim. Süreç devam ediyor” dedi.


ŞU AN İYİYİM

İmamoğlu, “Kıymetli vatandaşlarımız ben sıklıkla test olan birisiyim. Hatta çarşamba günü test olmuştum, negatif çıkmıştı. Ama dün akşam 9 sıralarında ateşim yükseldi. 38 derece ateşle hastaneye gelince dün akşamı hastanede geçirdim. Test olduk. Bugün itibariyle pozitif olduğu konusunda bir rapor oluştu. Şu an aslında iyiyim. Ateşim fena değil. Süreç devam ediyor. Tıbbi anlamda negatif diye yorumlayacağımız bir şey gözükmüyor. İnşallah hayırlısıyla sağlımıza kavuşacağız” ifadelerini kullandı.

İmamoğlu vatandaşları tedbirlere uymaları konusunda uyararak, “İstanbul’da her şey güzel olmaya devam edecek. Hiç endişeniz olmasın” dedi.

 
 
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ