Cem Yılmaz: ‘Benden düşman yaratmak istiyorlar’

İmamoğlu’na desteğinden dolayı Cumhurbaşkanı Erdoğan ve Devlet Bahçeli başta olmak üzere hükümete yakın isimlerin hedefinde olan Cem Yılmaz, sistematik bir şekilde kendisinden düşman yaratılmak için ahlaksızca nefret ettirme çabası gördüğünü söyledi.


Mazbatası iptal edilen Ekrem İmamoğlu’nu destekleyen sanatçılara karşı hükümetten ve bizzat Cumhurbaşkanı Erdoğan’dan sert tepkiler gelmişti. Hatta Saray’ın Arşiv Dairesi sanatçıları fişlemiş ve yayınlamıştı. Ünlü komedyen Cem Yılmaz da Ekrem İmamoğlu’na destek veren paylaşımlar da bulunmuş ve başta Devlet Bahçeli olmak üzere siyasilerin hedefinde yer almıştı. Cem Yılmaz sosyal medyadan yaptığı paylaşımla bu duruma isyan etti. Sistematik bir şekilde kendisinden düşman yaratılmak istendiğini söyleyen Yılmaz, ahlaksızca nefret ettirme çabası gördüğünü belirtti. Bir tane oyu olduğunu belirten Yılmaz yapılan topyekün saldırıya bir anlam veremediğini söyledi.

Cem Yılmaz’ın paylaşımı şöyle: “Sosyal medyada bu aralar altinda imzam olan garip garip seyler dolastiriyorlar…Sonra da “vay ne demiş” diyerek benden düşman yaratıyorlar. Gercekten benim nefret edilecek bir yanım yok diye, bari bir şey uyduralım da millet nefret etsin çabasını ahlaksız buluyorum.


Ben aday da değilim üstelik,1 tane oyumuz var gidip sandığa atıyoruz, nedir bu topyekün saldırı gercekten akıl alır şey değil. Bir grup insan hiç politik değilsiniz derken bir diğer grup vay efendim şöyle dedi ‘bunlar’ zaten şöyledir vs demesi de ayrıca çarpıcı.

Valla bütünde baktığın zaman benim söyleyeceğim şey, ‘Senin canın sagolsun’ olacaktır. Kalın sağlıcakla…Allah başka dert vermesin.”
Önceki Sonraki
TÜMÜ

DİĞER GÜNDEM HABERLERİ